برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

بازیگر مرد آهنی از کریس همسورث در برابر نقدهای فیلم Thor 4 دفاع کرد

او مسبب اتفاقات رخ داده نیست!!

بازیگر مرد آهنی از کریس همسورث در برابر نقدهای فیلم Thor 4 دفاع کرد ۳۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
بازیگر مرد آهنی

به‌دنبال صحبت‌های غیرمنتظره کریس همسورث (Chris Hemsworth) درباره شکست فیلم Thor: Love and Thunder، بازیگر مرد آهنی سکوت خود را شکسته و آن را به‌کلی رد کرده است.

مسلما آخرین فیلم کریس همسورث در دنیای سینمایی مارول ایده‌آل نبوده، چراکه نه‌تنها داستان، شخصیت پردازی، جلوه‌های ویژه و پایان‌بندی به‌شدت ضعیفی داشت، بلکه به بدترین شکل ممکن پتانسیل نگهبانان کهکشان و آنتاگونیست اصلی با بازی کریستین بیل (Christian Bale) را نیز هدر داد. در حالی که چیزی حدود دو سال از اکران فاجعه‌بارش در سینماها گذشته، کریس همسورث به‌تازگی در صحبت با Vanity Fair خود را مقصر شکست فیلم Thor: Love and Thunder دانسته و از تمامی طرفداران در سراسر دنیا بابت این موضوع عذرخواهی کرده است.

من ناخواسته درگیر بداهه‌پردازی و سردرگمی شدم و نتوانستم کارم را آنطور که باید انجام بدهم. متاسفانه علیرغم تلاشی که طی ده سال گذشته داشتم، به‌خاطر یک سری مسائل به نسخه خنده‌داری از خودم تبدیل شدم.

ظاهرا صحبت‌های او نه‌تنها طرفداران، بلکه همکارانش را نیز تحت تاثیر قرار داده، زیرا آقای رابرت داونی جونیور (.Robert Downey Jr)، بازیگر مرد آهنی که اخیرا شایعات زیادی در رابطه با بازگشتش به دنیای سینمایی مارول مطرح شده، به‌تازگی سکوت خود را شکسته و حین صحبت با Vanity Fair از کریس همسورث در برابر انتقادات وارده به Thor: Love and Thunder دفاع کرده است.

به نظر من، همسورث پیچیده‌ترین روحیه در بین ما انتقام‌ جویان را دارد. او نه‌تنها شوخ طبع و جذاب است، بلکه استعداد تحسین‌ برانگیزی در جان بخشیدن به شخصیتی پیچیده مانند ثور دارد. از پشت صحنه ماجرا خبر ندارم ولی مطمئنم که او مسبب اتفاقات رخ داده نبوده است.

با اینکه هنوز خبر ساخته شدن پنجمین قسمت ثور توسط استودیو مارول تایید نشده، اما می‌توان تا حدودی مطمئن بود که خدای رعد و برق در آینده‌ای نه‌چندان دور دوباره به دنیای سینمایی مارول بازخواهد گشت. طرفداران به‌هیچ وجه Thor: Love and Thunder را به‌عنوان آخرین بازی انفرادی او در نقش ثور قبول نمی‌کنند. اگرچه با توجه به نحوه پایان یافتن فیلم، برای خدایی که خیلی چیزها را از دست داده است، بدترین پایان ممکن به‌شمار نمی‌رود.

جدیدترین فیلم کریس همسورث، یعنی Furiosa در تاریخ ۲۴ می سال جاری (۴ خرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

36 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments