رابرت داونی جونیور بازیگر سریال Iron Heart را برای ایفای نقش در آماده می‌کند

یک استاد به تمام معنا

بازیگر سریال Iron Heart

اخیرا آلدن ارنریچ (Alden Ehrenreich)، بازیگر سریال Iron Heart با رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr.) صحبت‌هایی را درباره همکاری با استودیو مارول داشته که درباره آثار تجاری و هنری هستند.

رابرت داونی جونیور نقش مرد آهنی (Iron Man) را در دنیای سینمایی مارول (MCU) بازی کرده بود و از سال ۲۰۰۸ به عنوان یکی از بهترین‌ها در تیم انتقام جویان (Avengers) شناخته می‌شود که طرفداران بسیار زیادی را هم دارد. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که بعد از وقایع فیلم Avengers: Endgame، رابرت داونی جونیور دیگر نقش تونی استارک (Tony Stark) را بازی نمی‌کند، چراکه این شخصیت حین اتفاقاتی که رخ داد، جانش را فدا کرده است.

با این وجود، حتی پس از رفتن مرد آهنی از دنیای سینمایی مارول، هنوز هم بسیاری از آثار MCU سایه آن را به همراه خود دارند. او در دنیای سینمایی مارول به شخصیت‌های انتقام جویان کمک‌های بسیاری کرد و حتی ساخت دستگاهی که به واسطه آن بتوان در زمان سفر کرد، ایده او بود. با این حال حتی بعد از رفتن از دنیای سینمایی مارول، رابرت داونی جونیور هنوز هم درست مثل خود تونی استارک، به بازیگران تازه‌وارد در MCU نکاتی را گوشزد می‌کند و با برخی از آن‌ها در ارتباط است.

برای مثال، آلدن ارنریچ که در فیلم Oppenheimer با رابرت داونی جونیور همکار است، به تازگی برای ایفای نقشی نامشخص در سریال Iron Heart انتخاب شده و از طرفی، درباره حضور در MCU با داونی مشورت کرده است!‌ او اظهار کرده که پیش از پذیرفتن نقش، سریع با بازیگر نقش مرد آهنی تماس گرفته و از او پرسیده است که آیا می‌تواند با استودیو مارول (Marvel Studios) همکاری کند یا که نه.

این بازیگر سریال Iron Heart در مصاحبه اخیر خود، درباره گفتگوهای خود با رابرت داونی جونیور صحبت کرده و می‌گوید که ظاهرا او مرز بین آثار هنری و تجاری را برایش مشخص کرده است. به گفته ارنریچ، رابرت داونی جونیور به او توصیه کرده تا همیشه حد آثار تجاری را بشناسد و در کنار کارهای هنری دنبال کند.

جالب است بدانید که آلدن ارنریچ، حتی رابرت داونی جونیور را با بازیگر نقش اصلی سریال Iron Heart یعنی دامینیک ترون (Dominique Thorne) در تماس گذاشته تا نکات ویژه‌ای را درباره نقش مرد آهنی بداند. مرد آهنی در کتاب‌های کمیک مارول نیز به نحوی حکم یک استاد را برای ریری ویلیامز (Riri Williams) دارد و از همین جهت نیز، جالب است که حال در پشت صحنه دنیای سینمایی مارول نیز بازیگران آن، عملا همین نقش‌های استاد و شاگردی را دارند.

سریال Iron Heart در پاییز سال آينده (۱۴۰۲۲۰۲۳) از شبکه استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

3.4 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا