1%
  • 0/10

بازی رایگان بتل رویال Battlefield در حال ساخت قرار دارد

به هدف ارائه تجربه‌ای مشابه با وارزون

بازی رایگان بتل رویال Battlefield در حال ساخت قرار دارد ۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی رایگان بتل رویال Battlefield

براساس گزارشات جدید منتشر شده یک بازی رایگان بتل رویال Battlefield توسط استودیو ریپل افکت در حال توسعه قرار دارد.

هنگامی که شرکت EA از اتخاذ رویکرد جدید خود مبنی بر ساخت عناوین Battlefield توسط چندین استودیو در سال 2021 خبر داد، تایید شد که استودیو ریپل افکت (Ripple Effect Studios) که پیش از این با نام DICE LA شناخت می‌‎شد روی تجربه‌ جدیدی از این مجموعه شوتر اول شخص در حال کار قرار دارد. با این حال با توجه به این موضوع که استودیو دایس به همراه استودیو Ridgeline Games در حال کار روی نسخه بعدی اصلی فرنچایز Battlefield هستند که گفته می‌شود پاییز 2025 منتشر خواهد شد، چه انتظاری باید از بازی در حال توسعه استودیو ریپل افکت داشته باشیم؟

به گزارش تام هندرسون (Tom Henderson) که از اینسایدرهای مطرح دنیای بازی محسوب می‌شود، استودیو ریپل افکت در حال کار روی نسخه فری تو پلی (Free-to-Play) یا بازی رایگان بتل رویال Battlefield قرار دارد. این استودیو که توسط بیران بیده (Byron Beede) از روسای سابق تیم سازنده مجموعه Call of Duty مدیریت می‌شود، بازی در حال توسعه خود را با رویکردی شبیه به تجربه عنوان Call of Duty: Warzone می‌سازد.

به همین ترتیب به نظر می‌رسد بخش بتل رویال نیز جزوی از بازی بعدی این مجموعه خواهد بود. با این حال مشخص نیست این بخش در هنگام انتشار بازی اصلی در دسترس قرار می‌گیرد و یا مدتی پس از انتشار بازی اصلی، در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. علاوه‌بر بخش بتل رویال، بازی بعدی قرار است بخش جدیدی تحت عنوان Gauntlet داشته باشد. بخشی که در آن تیم‌های مختلف در راندهایی که هر کدام هدف خاصی دارند، به رقابت علیه یکدیگر پرداخته و در پایان هر راند، تیمی که امتیاز کمتری داشته باشد از بازی حذف می‌شود.

باید توجه داشت این اولین باری نبوده که این مجموعه تلاش می‌کند تجربه بتل رویال را به بخش‌های خود اضافه کند. پیش از این بخش Firestorm در بازی Battlefield 5 و هم‌چنین بخش Hazard Zone در بازی Battlefield 2042 اقدام به ارائه تجربه مشابهی کرده بودند که البته در سطح انتظار مخاطبین و کاربران بازی عمل نکردند. این بخش‌ها، یک تجربه فری تو پلی تمام و کمال را ارائه نمی‌کردند و بنابراین شاید این نسخه جدید بتواند در سطح انتظارات ظاهر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments