ظاهرا ریحانا نقش پویزن آی‌وی در فیلم The Batman را برعهده ندارد!

اما او به بازیگری در این نقش علاقه زیادی دارد

ظاهرا ریحانا نقش پویزن آی‌وی در فیلم The Batman را برعهده ندارد! حمید توحیدلو ۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ سینمای جهان
ریانا | پویزن آی‌وی

در پی شایعه‌های اخیر، سرانجام ریحانا طی پیامی رسما خبر ایفای نقش پویزن آی‌وی در فیلم The Batman را رد کرد؛ هرچند که او علاقه زیادی به حضور در این فیلم سینمایی دارد.

هفته پیش بود که ریحانا (Rihanna)، خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی، با انتشار یک ویدیوی مرموز از چکمه‌های سیاه در صفحه رسمی شبکه اجتماعی اینستاگرام خود و اشاره کپشن به فیلم سینمایی The Dark Knight، گمانه‌زنی‌هایی در خصوص حضور خود در فیلم بتمن به همراه انداخت.

از طرفی، این خواننده باربادوسی، به‌تازگی رنگ موهای خود را به رنگ قرمز تغییر داده که این مورد نیز به شایعه حضور او در فیلم بتمن دامن زده است. به دنبال این اتفاقات، بسیاری از کاربران گمان کردند که ریحانا بازیگری در نقش پویزن آی‌وی (Poison Ivy) در فیلم The Batman را برعهده گرفته و به‌زودی شاهد نقش آفرینی او در این فیلم خواهیم بود. با این حال، ریحانا ساعاتی پیش تمامی این شایعات را به کلی تکذیب و در بیانیه‌ای اظهار کرد که پست اخیر خود هیچ ارتباطی با فیلم مت ریوز ندارد و او در حال حاضر بازیگر نقش پویزن آی‌وی در بتمن نیست.

ریحانا در واکنش به این شایعه‌ها اعلام کرد:

خیر، این موضوع هیچ ارتباطی با شخصیت پویزن آی‌وی ندارد. با این حال، این پست را می‌توان با فیلم The Batman در ارتباط دانست چرا که اگر صادقانه برایتان بگویم، شخصا علاقه زیادی به این کاراکتر دارم. درباره رنگ موهایم نیز بله، در واقع من موهایم را به خاطر اوما تورمن (Uma Thurman) قرمز رنگ کرده‌ام.

اما این پایان کار نیست و ریحانا در ادامه این صحبت‌ها از علاقه خود به همکاری با مت ریوز و ایفای نقش در فیلم The Batman سخن گفت. به علاوه، این خواننده و بازیگر آمریکایی رسما اعلام کرد که در صورت ارائه پیشنهاد کاری مبنی بر حضور در نقش  پویزن آی‌وی، بی‌شک این فرصت را از دست نخواهد داد.

او در این باره می‌گوید:

می‌دانید؟ در واقع آن‌ها تا به امروز به من زنگ نزده‌اند، اما اگر آن‌ها این کار را انجام دهند، من قطعا پیشنهادشان را می‌پذیرم و عاشق امتحان بازی در این نقش هستم، چرا که پویزن آی‌وی یکی از شخصیت‌های مورد علاقه من در زندگی است. من این کار را یک بار در هالووین انجام داده‌ام.

بر این اساس، چندان بعید نیست که در صورت حضور پویزن آی‌وی در فیلم بتمن، شاهد نقش آفرینی ریحانا نیز باشیم. البته، بد نیست بدانید که پویزن آی‌وی تنها شخصیت منفی و شروری نیست که گمانه‌زنی‌های متعددی پیرامون حضور آن در فیلم بتمن به گوش می‌رسد. از طرفی، از آنجا که هنوز خبری از اتفاقات Gotham City Sirens نیست، کمی سخت است که درباره زمان و مکان حضور پویزن آی‌وی در این فیلم اظهار نظر کنیم.

حال، به نظر شما آیا مت ریوز از ریحانا برای ایفای نقش پویزن آی‌وی و حضور در فیلم The Batman دعوت به عمل می‌آورد؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا