برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کار نوشتن فیلمنامه‌ی Riddick 4: Furya رو به اتمام است

وین دیزل این موضوع را تایید کرد

کار نوشتن فیلمنامه‌ی Riddick 4: Furya رو به اتمام است ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
فیلمنامه‌ی Riddick 4: Furya

وین دیزل در پست اینستاگرام تایید کرد که نسخه‌ی نهایی فیلمنامه‌ی Riddick 4: Furya رو به اتمام است.

Riddick یکی از فیلم‌های محبوب در ژانر علمی-تخیلی است. از اولین قسمت آن که با نام Pitch Black شناخته می‌شد، وین دیزل همواره به عنوان شخصیت اصلی این فیلم ظاهر شده است. حال همانطور که می‌دانید، قسمت جدیدی در راه است که کارگردانی آن را، مانند گذشته دیوید تویی بر عهده دارد.

بیشتر خبر‌هایی که از قسمت بعدی Riddick پخش می‌شود، معمولا خود وین دیزل آن‌ها را منتشر می‌کند. در سال ۲۰۱۴ میلادی، دیزل در حساب کاربری فیسبوک تایید کرد که قرار داد‌هایی با Universal Pictures امضا کرده که یکی از آن‌ها در مورد ساخت قسمت بعدی سری Riddick است. سپس در سال ۲۰۱۶، حضور دیوید تویی را به عنوان کارگردان و نویسنده‌ تایید کرد و گفت که Furya نام عنوان قسمت چهارم خواهد بود. سپس وین دیزل در مورد یک سریال از دنیای Riddick به نام Merc City را تایید کرد که داستان مجزایی با سری اصلی فیلم دارد.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد عناوین ذکر شده در دسترس نیست اما به تازگی وین دیزل در پست اینستاگرام به پایان رسیدن مرحله‌ی تولید فیلمنامه‌ی Riddick 4: Furya اشاره کرد و به نظر می‌رسد که هفته‌ی دیگر آن را می‌خواند. لازم به ذکر است که در کنار بازیگری در این فیلم، او تهیه کننده‌ی این اثر هم خواهد بود.

بسیاری احتمال می‌دهند که Furya مانند دو قسمت قبلی خود، گذشته‌ی شخصیت ریدیک را نشان خواهد داد. آخرین فیلم منتشر شده از سری Riddick به سال ۲۰۱۴ میلادی بازمی‌گردد که این فیلم توانست با بودجه‌ی ۳۸ میلیون دلاری، ۹۸ میلیون دلار در گیشه فروش داشته باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments