1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر فصل هفتم Rick and Morty منتشر شد

تغییری که چندان احساس نمی‌شود!

تماشا کنید: تریلر فصل هفتم Rick and Morty منتشر شد ۰ ۱۰ مهر ۱۴۰۲ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

شبکه ادالت سوییم ساعاتی قبل تریلر فصل هفتم Rick and Morty را در کانال یوتیوب خود قرار داده که بیش از یک دقیقه زمان دارد.

در حالی که عموم مخاطبان انیمیشن را مناسب کودکان و افراد کم سن و سال می‌دانند، طی دهه‌های گذشته انیمیشن‌های بزرگسالانه متعددی ساخته شده‌اند. یکی از آن‌ها ریک اند مورتی بوده که برای نخستین بار در دسامبر ۲۰۱۳ روی آنتن شبکه ادالت سوییم رفت و تاکنون شش فصل دریافت کرده است. فصل هفتم هم ساخته شده و طی روزهای آتی روند پخش آن آغاز خواهد شد. در ضمن، داستان درباره یک پدربزرگ و نوه‌اش به نام‌های ریک و مورتی است که ماجراجویی‌های عجیب و غریبی را در جهان‌های موازی پشت سر می‌گذارند.

جاستین رویلند (Justin Roiland) در کنار دان هارمون (Dan Harmon) خالقان ریک اند مورتی به شمار می‌روند. رویلند اوایل سال جاری میلادی به خشونت خانگی متهم شد. در حالی که اتهام‌ها هنوز به اثبات نرسیده بودند، ادالت سوییم با انتشار یک بیانیه رسمی اعلام کرد به همکاری خود با رویلند پایان داد؛ اتفاقی که نگرانی طرفداران را به همراه داشت. به هر حال، او نه تنها یکی از خالقان اثر محبوبشان بود، بلکه وظیفه صداپیشگی دو شخصیت اصلی، یعنی ریک و مورتی را بر عهده داشت.

ادالت سوییم اخیراً تریلر فصل هفتم Rick and Morty را در فضای مجازی منتشر کرده است. این ویدیو بیشتر از یک دقیقه زمان داشته و بخشی از ماجراجویی‌های دو شخصیت اصلی قصه در جهان‌های موازی را به تصویر می‌کشد: از تلاش برای یافتن قاتل همسر ریک تا تبدیل شدن به قهرمان. در ضمن، یکی از بخش‌های تریلر شامل اشاره‌ای به مجموعه فیلم‌های مردان سیاهپوش (Men in Black) می‌شود.

شبکه ادالت سوییم دو صداپیشه جدید را برای شخصیت‌های اصلی استخدام کرده که با توجه به آنچه تریل فصل هفتم Rick and Morty می‌شنویم، چندان قابل تمایز نیست. از همین رو، آن دسته از مخاطبانی که از ماجرا خبر نداشته و توجه زیادی به خرج نمی‌دهند، احتمالاً متوجه تغییری در صدای شخصیت‌هایی اصلی نخواهند شد. در ضمن، طبق اعلام یکی از منابع The Hollywood Reporter نام صداپیشه‌های جدید تا قبل از پخش اعلام نخواهد شد.

فصل هفتم ریک اند مورتی مانند پنج فصل پیشین از ۱۰ قسمت تشکیل شده و از تاریخ ۲۳ مهر (مصادف با ۱۵ اکتبر) پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments