تاریخ انتشار فصل پنجم Rick and Morty با انتشار یک تریلر مشخص شد

این ویدیو دو دقیقه زمان دارد

شبکه‌ی ادالت سوئیم با انتشار یک تریلر دو دقیقه‌ای در فضای مجازی، تاریخ انتشار فصل پنجم Rick and Morty را مشخص کرده است.

جاستین رویلند (Justin Roiland) و دن هارمون (Dan Harmon) دو فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی هستند. آن‌ها با همکاری بخش تلویزیون وارنر و شبکه‌ی ادالت سوئیم یک سریال تلویزیونی به نام Rick and Morty ساختند که ایده‌ی اولیه‌اش با الهام از مجموعه فیلم‌های Back to the Future شکل گرفته بود. داستان حول محور خانواده‌ی اسمیت می‌چرخد که از پدر (جری)، مادر (بث)، یک فرزند دختر (سامر)، یک فرزند پسر (مورتی) و پدربزرگ پدری (ریک) تشکیل شده است. ریک، یک دانشمند دیوانه بوده و خود را باهوش‌ترین موجود جهان هستی می‌داند. اتفاقات اصلی سریال به واسطه‌ی ماجراجویی‌های ریک و مورتی رخ می‌دهد.

Rick and Morty یک انیمیشن است اما محتوای بزرگسالانه داشته و به هیچ وجه برای کودکان مناسب نیست. طنزهای متنوع، خشونت بالا و مفاهیمی که حین ماجراجویی‌ها مطرح می‌شود، باعث شده‌اند مخاطبان نگاهی بسیار مثبت نسبت به سریال داشته باشند. فصل اول تا سوم بین ۲۰۱۳ الی ۲۰۱۷ میلادی و با فاصله‌ی دو سال از یکدیگر روی آنتن رفتند. در حالی که طرفداران منتظر آماده شدن فصل چهارم بودند، ادالت سوئیم سفارش ساخت ۷۰ قسمت را صادر کرد تا طرفداران نسبت به آینده‌ی سریال هیچ نگرانی‌ای نداشته باشند. هر چند، به نظر نمی‌رسد تغییری در فاصله‌ی دو ساله‌ی میان فصل‌ها به وجود بیاید. در حال حاضر هم فصل پنجم در لیست انتظار بسیاری قرار دارد.

ادالت سوئیم ساعاتی قبل تریلری را در کانال یوتیوب خود قرار داد که تاریخ انتشار فصل پنجم Rick and Morty را فاش می‌کند. بر این اساس، قسمت‌های جدید از تاریخ ۳۰ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۰ ژوئن) روی آنتن خواهند آمد. شخصیت‌های اصلی داستان طی فصل‌های گذشته معمولا دو نفره درگیر ماجراجویی‌ها می‌شدند اما طبق آنچه در تریلر به نمایش گذاشته می‌شود، اینبار شاهد حضور تمامی اعضای خانواده در مرکز داستان هستیم. تریلر همچنین فصل متنوعی را نوید می‌دهد؛ فصلی که شامل حشرات عظیم‌الجثه، لباس‌های رباتی، نبرد با بیگانگان و حتی تبدیل‌شوندگان می‌شود. در انتهای تریلر هم شاهد درگیری نسخه‌های متفاوت ریک هستیم.

فصل چهارم Rick and Morty نکات قابل‌توجه کم نداشت. شخصیت‌پردازی ریک سانچز در این فصل دچار تغییرات بنیادینی شد. سریال همچنین روند کلی فیلم‌های اکشن را به باد انتقاد گرفت و با تقلیدی مضحک، تکراری بودن چنین آثاری را به رخ مخاطب می‌کشاند. محصول شبکه‌ی ادالت سوئیم همچنین به فیلم‌های علمی-تخیلی و فانتزی پرداخته و به بار جنسی آن‌ها در راستای جلب نظر مخاطبان اشاره می‌کند. با وجود موارد این چنینی، گروهی از کارشناسان و طرفداران اعتقاد دارند فصل چهارم نتوانست به اندازه‌ی فصل‌های پیشین دارای لحظات تاثیرگذار باشد. باید منتظر ماند و دید جاستین رویلند و دن هارمون با فصل جدید می‌توانند انتظارات این دسته را برآورده کنند یا خیر.

در انتها، لازم به ذکر است فصل چهارم مانند فصل‌های پیشین ۱۰ قسمت خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا