تماشا کنید: صحنه ابتدایی فصل ۵ سریال Rick and Morty منتشر شد

Mr. Nimbus در صحنه ابتدایی فصل ۵ سریال Rick and Morty

صحنه ابتدایی فصل ۵ سریال Rick and Morty به صورت آنلاین منتشر شده و در این ویدیو با شخصیتی جدید به نام Mr. Nimbus آشنا می‌شویم. نزدیک به یک سال از پخش آخرین قسمت فصل چهارم سریال Rick and Morty می‌گذرد و اکنون پس از یک سال انتظار و دوری، در آخر این هفته فصل پنجم این سریال منتشر خواهد شد. 

همه‌گیری ویروس کرونا و شرایط بوجود آمده بدون شک نقش موثری در فعالیت‌های دان هارمون (Dan Harmon) و جاستین رویلند (Justin Roiland) داشته و فصل پنج زودتر از آنچه که تصور می‌کردیم ساخته شد. در تریلر‌های منتشر شده از فصل پنجم سریال Rick and Morty  انتظار می‌رود که در این فصل شاهد اتحاد و همکاری بیشتری در خانواده اسمیت (Smith) خواهیم بود، در قسمتی از مجموعه خواهیم دید که کل خانواده به سبک Voltron تیم شده و به ماجراجویی خواهند پرداخت. در قسمتی دیگر شاهد اقتباص‌هایی از فیلم ترسناک و کلاسیک Hellraiser اثر کلایو بارکر (Clive Barker) خواهیم دید. همچنین گفته می‌شود که در فصل پنجم مورتی (Morty) کنترل اوضاع را برعهده گرفت و در برابر ریک (Rick) قادر ایستادگی می‌کند. 

اکنون با نزدیک‌تر شدن به زمان انتشار این سریال عطش طرفداران برای دیدن اتفاقات فصل پنجم بیشتر می‌شود و اکنون Adult Swim با انتشار یک ویدیوی دو دقیقه‌ای دیگر، افتتاحیه فصل پنجم را در معرض نمایش قرار داده و این عطش را دو برابر می‌کند. در این ویدیو شاهد صنه‌هایی خشن و فضایی هستیم، از جنس دنیای ریک و مورتی محبوب. 

صحنه ابتدایی فصل ۵ سریال Rick and Morty

در این ویدیو مورتی را می‌بینیم که ریک، پدربزرگ خود که بسیار مجروح و زخمی شده‌است را به سختی وارد سفینه کرده و قصد فرار از محلی را دارد که توسط هیولایی ترسناک و کریستال‌های بنفشی احاطه شده و این کریستال‌ها تصاویری از گذشته این دو فرد را منعکس می‌کنند. در ادامه با توجه به وضعیت ریک، مورتی کنترل سفینه را برعهده گرفته و آنها را از دست این هیولا نجات می‌دهد. حال ریک بدتر از پیش شده و مورتی به سختی سفینه را از داخل یک پرتال بسیار کوچک عبور داده و به سمت زمین هدایت می‌کند.

پس از این عبور، سفینه شعله‌ور شده و مورتی امید خود را ازدست می‌دهد. در لحظاتی که در ناامیدی و ترس از مرگ به سر می‌برد، به عشق جاویدان خود، جسیکا (Jessica) فکر کرده و با او تماس می‌گیرد.  اگرچه اوضاع برای جسیکا و مورتی در گذشته به خوبی پیش نرفته و مورتی تنها برای خداحافظی با او تماس می‌گیرد؛ جسیکا به گرمی با او برخورد کرده و امیدی در دل او زنده کرده و به او نیروی مبارزه می‌دهد. مورتی از نو زنده شده و سفینه را از نابودی نجات می‌دهد، او روی کره زمین اقیانوسی را زیر نظر گرفته و فرود می‌آید. 

با این حال زمانی که ریک به هوش می‌آید، هیچ از این اتفاق خوشحال نشده و ابراز نگرانی می‌کند. در این لحظه دشمن قدیمی او Mr. Nimbus ظاهر شده و آن‌ها دوباره به دردسر می‌افتند. این ویدیو می‌تواند سندی باشد برای ارتباط‌های نو و تازه‌ای که در این سریال خواهد دید. ارتباط مثبت جسیکا و مورتی و حتی رابطه‌ای جدید بین مورتی و خود ریک. در ابتدای این صحنه شاهد گریه و ابراز پشیمانی ریک از کار‌های گذشته خود هستیم و می‌بینیم که او با دیدن صحنه‌هایی از کار‌های گذشته خود احساس پشیمانی می‌کند. 

طبیعتا انتشار این ویدیو اشتیاق طرفداران این سریال را برای رویارویی با ارتباطات جدید و احساسات نو بین شخصیت‌های بسیار  محبوب این فرنچایز و همچنین دشمن نوظهور ریک، در فصل ۵ سریال Rick and Morty بیشتر از پیش کرده و آن‌ها را برای تغییرات داستان فرنچایز آماده می‌کند. فصل پنجم سریال Rick and Morty در روز یکشنبه ۲۰ ماه ژوئن توسط  Adult Swim منتشر می‌شود. 

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا