#مهسا_امینی

استودیوی سازنده‌ی Apex Legends در حال کار روی یک آی‌پی جدید است

پروژه‌ی جدید ریسپاون در دنیای جنگ ستارگان یا Titanfall جریان ندارد

استودیوی سازنده‌ی Apex Legends در حال کار روی یک آی‌پی جدید است مریم خواجوی ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی جدید استودیوی ریسپاون

طبق اخباری که جدیدا منتشر شده است، به نظر می‌رسد که استودیوی Respawn Entertainment در حال جذب نیروی جدید برای کار روی یک عنوان کاملا جدید خارج از دنیای Titanfall و Star Wars است.  

استودیوی Respawn Entertainment که توسط بنیان‌گذاران Infinity Ward تاسیس شده است، از زمان توسعه‌ی اولین نسخه‌ی Titanfall در سال ۲۰۱۴، با عرضه‌ی عناوین مختلف، توانسته است پیشرفت چشم‌گیری در صنعت بازی‌های ویدیویی داشته باشد.

این استودیو این روزها با ادامه‌ی توسعه‌ی بازی بتل رویال Apex Legends و دنباله‌ی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order بسیار مشغول است. همچنین ریسپاون سال گذشته قدم در دنیای واقعیت مجازی گذاشت و بازی Medal of Honor: Above and Beyond را منتشر کرد. این استودیو توانست با فیلم کوتاه این عنوان، به اولین سازنده‌ی بازی‌های ویدیویی تبدیل شود که نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار می‌شود.

با وجود اینکه جزئیات زیادی از پروژه‌ی جدید این استودیو در دسترس نیست و هنوز در مراحل ابتدایی توسعه به سر می‌برد، تعدادی از سازندگان ریسپاون اعلام کردند که این پروژه یک IP جدید است و لیست آگهی استخدام رسمی استودیو نیز این موضوع را تایید می‌کند. برنامه نویس ریسپاون همچنین اضافه کرد که در حال حاضر تنها پنج نفر در حال کار کردن روی این پروژه هستند.

در لیست منتشر شده توسط استودیو صریحا ذکر شده است که این پروژه هیچ‌گونه اضافه‌کاری نخواهد داشت و استودیو به تعادل بین کار و زندگی شخصی کارکنانش احترام می‌گذارد. البته این ادعا فقط می‌تواند مربوط به مراحل اولیه‌ی ساخت بازی باشد. چرا که با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی بازی‌ها فشار زیادی از سوی استودیوها به کارمندان وارد می‌شود.

ریسپاون تا به امروز تمرکز خود را بیشتر بر روی بازی‌های تیراندازی اول شخص همچون Titanfall و Apex Legends که تجربه‌ی روانی را در اختیار بازیکن قرار می‌دهند، گذاشته است. هر چند که این استودیو با عرضه‌ی بازی اکشن-ماجراجویی Star Wars Jedi: Fallen Order ثابت کرده توانایی بالایی در کار کردن روی عناوین متفاوت را دارد. با انتشار این خبر و همچنین اضافه کردن محتواهای بیشتر از تایتان‌فال به بازی ایپکس لجندز، این طور به نظر می‌رسد که سازندگان حالا حالاها برنامه‌ای برای ساخت ادامه‌ی فرنچایز تایتان‌فال ندارند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا