بسته الحاقی بازی Resident Evil: Village رایگان عرضه می‌شود!

ادامه داستان؟

بسته الحاقی بازی Resident Evil: Village

طبق اعلام رسمی کمپانی کپکام (Capcom)، ظاهرا یک بسته الحاقی بازی Resident Evil: Village به زودی عرضه می‌شود، اما کاربران برای دریافت آن نیازی به پرداخت پول نخواهند داشت! با این حال، اینکه محتوای این DLC چیست و چطور داستان را ادامه می‌دهد، هنوز مشخص نیست.

بازی Resident Evil: Village در سال میلادی جاری عرضه شد و توانست به خوبی نظر کاربران و طرفداران قدیمی را در کنار افرادی که به تازگی دست به تجربه سری رزیدنت اویل زده‌اند را جلب کند. به نحوی که در بازی شما می‌توانید بسیاری از المان‌های قدیمی سری مانند تنوع دشمنان و انواع زامبی و خوناشام را مشاهده کنید. همچنین درست مثل روال سابق، قابلیت ارتقا سلاح در مکانی خاص که یک مرد تپل به نام دوک در آن انتظار شما را می‌کشد، خود یکی از ویژگی‌های این بازی به حساب می‌آید!

با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که داستان این بازی نیز به خوبی توانسته است تا انتظارات کاربران را برآورده کند. ادامه زندگی ایتان وینترز (Ethan Winters) و جهش او به موجودی عجیب که می‌تواند دست بریده شده خود را سر جایش گذاشته و بدون درد و خونریزی پیوند بدهد، خود یکی از مرموزترین و در عین حال مهم‌ترین روایت‌هایی بود که در سری Resident Evil گفته شد و از طرفی پیشینه شرکت معروف آمبرلا (Umbrella) را به تصویر کشید. این در حالی است که رضایت کاربران باعث شد تا نزدیک به ۵ میلیون نسخه از این بازی تا اوایل تابستان به فروش برسد.

با این حساب، وقتی که یک بازی تا این حد موفق بود و توانست نظر طرفداران را به بهترین شکل ممکن جلب کند، چرا داستان آن ادامه‌دار نباشد؟ به همین ترتیب نیز پیش‌تر می‌دانستیم که یک یا چند بسته الحاقی برای بازی Resident: Evil Village عرضه خواهد شد. اما جالب‌تر اینجاست که این بسته الحاقی کاملا رایگان خواهد بود!

در واقع شرکت کپکام در یکی از گزارش‌های خود اعلام کرده که یک بسته الحاقی رایگان برای این عنوان را در نظر دارد. اما اینکه محتوای این DLC چیست، هنوز اعلام نشده و نمی‌دانیم که آیا داستان را همانطور که باید و شاید ادامه خواهد داد یا که نه. به هر حال پایان بازی طوری بود که در آن پتانسیل کامل برای پیشرفت و ادامه وجود دارد. همچنین احتمال دارد که این بسته الحاقی رایگان، حکم یک شروع را داشته و DLC بعدی داستان کامل‌تری را ارائه دهد.

بازی Resident Evil: Village در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی، برای خرید در دسترس کاربران قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا