تریلر لانچ Resident Evil Village منتشر شد

قطار وحشت به ایستگاه روستا رسید

تریلر لانچ Resident Evil Village منتشر شد نریمان هروی ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

کپکام ساعتی پیش از تریلر لانچ بازی Resident Evil Village رونمایی کرد. همچنین این بازی امروز برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴،پلی استیشن ۵، گوگل استدیا، پی‌سی، ایکس‌باکس سری اکس/اس و ایکس‌باکس وان منتشر شد.

این تریلر در واقع تریلری بسیار کوتاه است و همچنین نشان‌دهنده‌ی کارکتر‌ها و محیط‌هاییست که پیش از این و در تریلر‌های پیشین، دیده‌ایم ولی به هر حال، تماشای آن خالی از لطف نیست.

اگر شما هنوز این بازی را تهیه نکردید و برای خریداری کردن آن مردد هستید، می‌توانید نقد‌های بازی Resident Evil Village را در متاکرینیک (که اکثرا مثبت هستند) را بخوانید و نسبت به آن‌ها، تصمیم خود را بگیرید. همچنین می‌توانید تریلر لانچ Resident Evil Village را در ذیل تماشا کنید:

آقای Tanner Dedmon در نقد خود از این بازی نوشته که:

مهم نیست که تا اکنون جند نسخه از سری Resident Evil منتشر شده، شما ممکن بود در این بازی می‌توانید نکاتی را پیدا کنید و به نسخه‌های قبلی متصل کنید اما این اتفاق در بازی Resident Evil Village نمی‌افتد. این بازی توانسته خود را از زیر سایه‌ی نسخه‌های قبلی این سری خارج کند و روایتی خلاقانه و مبتکرانه‌ای را پیش روی مخاطبین بگذارد. این بازی دارای بخش‌های مختلف و متفاوتیست تا برای هر بازیکن با هر سلیقه‌ای، یک یا دو بخش لذت‌بخش ارائه دهد.

همان‌گونه که می‌دانید هم‌اکنون بازی Resident Evil Village روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴،پلی استیشن ۵، پی‌سی، گوگل استدیا، ایکس‌باکس سری اکس/اس و ایکس‌باکس وان منتشر شده است و شما می‌توانید این بازی را هم‌اکنون خریداری نمایید.

نظر شما در مورد Resident Evil Village چیست؟ آیا آن را تهیه و تجربه کرده‌اید؟ آیا این بازی تا به اینجا توانسته شما را راضی کند و یک بازی ژانر وحشت ناب را پیش روی شما بگذارد؟ ممنون می‌شویم که تجربه خود را در مورد این بازی را بدون اسپویل در قسمت کامنت‌ها بنویسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا