ایستر اگی از Resident Evil 4 در دموی جدید Resident Evil Village یافت شد!

فروشنده‌ی بامزه

ایستر اگی از Resident Evil 4 در دموی جدید Resident Evil Village یافت شد! نریمان هروی ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی

ایستر اگی در دموی جدید Resident Evil Village پیدا شده که به صورت مستقیم به فروشنده‌‌ای در بازی Resident Evil 4 اشاره می‌کند.

اگر شما تا به حال توانسته‌اید دموی Castle بازی Resident Evil Village را تجربه کنید و توسط دختر بانو دیمیتریسک قلقلک داده شده‌اید، ممکن است در بخشی از گشت و گذارتان در محیط داخلی Castle Dimitrescu متوجه ایستر اگ یا نکته‌ی مخفی جالبی شده باشید.

نسخه‌ی جدید سری محبوب رزیدنت ایول در راه است و توسعه‌دهندگان این بازی، اشاره‌ای مستقیم و جالب به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ژانر وحشت یعنی Resident Evil 4 در دموی Resident Evil Village انجام داده‌اند و حس نوستالوژی خاصی را به بازیکنان تزریق کردند.

بازی Resident Evil 4 اولین نسخه در این سری بود که بازیکنان می‌توانستند در نقاط نسبتا زیادی از مپ بازی، به فروشگاهی دسترسی داشته باشند و آیتم‌های مختلفی را خریداری کنند و یا آیتم‌های بدرد‌نخور خود را بفروشند. این فروشنده چه کسی بود؟ یکی از نمادین‌ترین و صدالبته، بامزه‌ترین کارکتر‌های سری با نام Merchant.

در دموی جدید Resident Evil Village با نام “Castle Demo”، شما در یکی از اتاق‌های قلعه‌ی مخوف، با فروشنده‌ای با نام Duke رو به رو خواهید شد و وقتی که با این فروشنده صحبت می‌کنید، او مستقیما از عبارت “?What’re ya buying” استفاده می‌کند و جالب‌تر از آن، این نکته است که او می‌گوید که «دوستی قدیمی» خیلی از آن عبارت استفاده می‌کرد.

قاعدتا اگر حافظه‌ی هر کسی یاری کند، قطعا با شنیدن این عبارات، فقط و فقط یاد کارکتر Merchant در Resident Evil 4 می‌افتد و Duke اشاره‌ی کاملا مستقیمی به او کرده است و حالا سوال این‌جاست که آیا قرار است ارتباط‌های خاص‌ و بیشتری را نسبت به این کارکتر در طول تجربه‌ی بازی ببینیم؟

شما می‌توانید ویدئوی مربوط به این ایستر اگ را در ذیل مشاهده کنید:

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۷ مه (مصادف با ۱۷ اردیبهشت) برای پلتفرم‌های PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و پی‌سی عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد Resident Evil Village چیست؟ آیا این بازی، تبدیل به یک بازی ژانر وحشت جذاب و ماندگار خواهد شد؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا