جیل ولنتاین به فهرست شخصیت‌های بازی Resident Evil Resistance اضافه شد

نیکولای شخصیت بعدی خواهد بود

شخصیت‌های بازی Resident Evil Resistance

«جیل ولنتاین» شخصیت اصلی قسمت سوم سری «رزیدنت ایول» همین حالا در فهرست شخصیت‌های قابل بازی Resident Evil Resistance قرار دارد.

شرکت کپکام پیش از عرضه‌ی ریمیک قسمت سوم Resident Evil و بخش چندنفره‌ی آن با پسوند Resistance اعلام کرد که با شخصیت‌های بیشتر این بخش از بازی را پشتیبانی می‌کند. قبلا مشخص شده بود که جیل ولنتاین روز ۲۹ فروردین برای بازیکنان Resistance در دسترس قرار می‌گیرد. حالا کپکام شخصیت بعدی را هم رونمایی کرده است. این شخصیت Nicholai Ginovaef خواهد بود که نه به عنوان بازمانده، بلکه به عنوان Mastermind حضور خواهد یافت. با اضافه شدن او تعداد مسترمایندهای بازی به عدد پنج می‌رسد.

شخصیت نیکولای در ماه می، یعنی در اردیبهشت یا خرداد به بازی اضافه می‌شود. کپکام وعده داده است که برای بخش Resistance به صورت ماهانه محتوای جدید ارائه دهد. این شرکت از همین حالا قول یک محتوای جدید برای ماه ژوئن را هم داده است، اما برای رونمایی از آن باید مدتی منتظر بمانیم. شخصیت جیل که حالا تقریبا دو روز از اضافه شدنش به بخش Resistance می‌گذرد، توانایی‌های جالبی دارد که می‌تواند آن را برای بازیکنان به گزینه‌ای جذاب تبدیل کند. توانایی‌های جیل شامل موارد زیر است:

Fever Skill

توانایی Fever جیل با نام S.T.A.R.S Armory که حکم همان آلتیمیت را دارد، به او اجازه می‌دهد تا برای مدت محدودی به سلاح‌های قدرتمندی دسترسی داشته باشد. این سلاح می‌تواند Samurai Edge (با کول‌داون دو دقیقه) و از سطح ۲۳ و بالاتر Rocket Launcher (با کول‌داون پنج دقیقه) باشد.

Personal Skill

توانایی پایه‌ی جیل، مکانیک تازه‌ای است که در ریمیک قسمت سوم می‌بینیم. قابلیت Evade جاخالی دادن که هر پنج ثانیه یک بار قابل استفاده است. از سطح ۱۱ به بعد، با قابلیت Alpha Team میزان آسیب به دشمنان افزایش می‌یاید و می‌توان ضربات اساسی (Critical Hit) وارد کرد.

Passive Skill

جیل با قابلیت پسیو B&E Specialist می‌تواند هنگام فعال بودن آلتیمیت، در برابر گرفته شدن از جلو مقاومت کند. از سطح ۵ به بعد با Countersurveillance هنگام فعال بودن آلتیمیت می‌توان آسیب بیشتری به تله‌ها و دوربین‌ها وارد کرد.

Passive Skill

با قابلیت پسیو Delta Force علامت نشانه گرفتن دشمنان حتی هنگام راه رفتن هم تکان نمی‌خورد. از سطح ۱۷ به بعد با قابلیت Marksman آسیب وارده هنگام فوکوس کردن در نشانه‌گیری افزایش می‌یابد.

بازی Resident Evil Resistance در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است و با خرید ریمیک Resident Evil 3 می‌توانید آن را تجربه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا