1%
  • 0/10

شایعه: احتمال عرضه نسخه اصلی Resident Evil برای پلتفرم‌های مدرن

در چند روز آینده منتظر باشید

شایعه: احتمال عرضه نسخه اصلی Resident Evil برای پلتفرم‌های مدرن ۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
نسخه اصلی Resident Evil

براساس رده‌ بندی سنی جدید لیست شده در سایت PEGI، ظاهرا به زودی شاهد عرضه نسخه اصلی Resident Evil برای پلتفرم‌های مدرن خواهیم بود.

مجموعه بازی Resident Evil یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین فرنچایزهای شرکت کپکام محسوب می‌شود اما قدیمی‌ترین نسخه این مجموعه که محصول سال 1996 بوده به سختی می‌توان آن به منظور تجربه، تهیه کرد. این موضوع می‌تواند با تغییر مواجه شود چرا که وبسایت Gematsu اخیرا لیست رده بندی سنی آن را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در اروپا کشف کرده است و تاریخ انتشار آن نیز برابر 18 ژوئن 2024 درج شده است.

در حال حاضر تنها راه برای بازی کردن اولین نسخه Resident Evil از طریق سرویس پلی استیشن پلاس است با این حال این رده بندی سنی می‌تواند موجب تغییر این موضوع شود. در حال حاضر مشخص نیست که شرکت کپکام به همین شکل اقدام به انتشار نسخه‌ اصلی بازی Resident Evil 2 و نسخه اصلی بازی Resident Evil 3 خواهد کرد یا خیر.

به دنبال لیست شدن بازی در نظام رده بندی سنی PEGI، گمانه‌زنی‌هایی صورت گرفت مبنی بر این که شرکت کپکام در همین چند روزه و برای مثال در دیرکت جدید شرکت نینتندو که روز گذشته برگزار کند از عرضه نسخه اصلی Resident Evil رونمایی کرده و یا بلافاصله پس از رونمایی در چند روزه آینده، اقدام به انتشار آن کند. هم‌چنین رونمایی از مجموعه Resident Evil Classic Collection نیز از دیگر گزینه‌های مطرح شده بود.

در چند سال اخیر تعداد قابل توجهی از عناوین مختلف مجموعه Resident Evil برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. به همین دلیل بسیاری انتظار رونمایی از عرضه نسخه اصلی این مجموعه برای پلتفرم‌های مدرن را در رویداد نینتندو داشتند که چنین چیزی به وقوع نپیوست.

ناگفته نماند ریمیکی برای اولین نسخه این مجموعه در سال 2002 روی کنسول نینتندو گیم کیوب منتشر شد. پس از آن، این بازسازی در قالب نسخه‌های HD برای بسیاری از پلتفرم‌های و کنسول‌های جدید نیز در دسترس قرار گرفت
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments