برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فضای محیطی Resident Evil 9 مشخص شد

در یک جزیره شهری - روستایی

فضای محیطی Resident Evil 9 مشخص شد ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
فضای محیطی Resident Evil 9

براساس اطلاعات ارائه شده توسط افشا‌کننده مطرح این مجموعه به نظر می‌رسد فضای محیطی Resident Evil 9 مشخص شد.

به دنبال انتشار بازی Resident Evil Village در سال 2021، سوالات بسیاری از طرفداران به این موضوع ارتباط پیدا کرد که نسخه بعدی این مجموعه در چه منطقه‌ای دنبال خواهد شد. مجموعه بازی Resident Evil یکی از عناوین اصلی در میان دارایی‌های شرکت کپکام محسوب شده و موفقیت بازسازی بازی Resident Evil 4 در سال گذشته، به خوبی بیان می‌دارد که تقاضا برای این مجموعه ترس و بقا، اکنون بیشتر از هر زمان دیگری است.

عنوان بعدی این مجموعه که براساس بسیاری از شایعات قرار است نسخه نهم باشد و به زودی نیز از آن رونمایی شود، قرار است بزرگ‌ترین و جاه‌طلبانه‌ترین نسخه از این مجموعه باشد که از سال 2018 در روند تولید قرار داشته. با این حال این موضوع که بازی مورد بحث در چه فضای محیطی دنبال خواهد شد به یکی از پرسش‌های اصلی طرفداران تبدیل شده بود.

کاربر Dusk Golem که یکی از ایسنایدر مطرح دنیای بازی بوده و سابقه انتشار اطلاعات صحیحی را پیرامون مجموعه بازی Resident Evil را در کارنامه دارد، اکنون مجددا بازگشته و اطلاعاتی را در خصوص فضای محیطی Resident Evil 9 ارائه کرده است. به گفته این کاربر، این بازی قرار است در یک شهر روستایی تخیلی که در یک جزیره در ناحیه جنوب شرقی آسیا قرار دارد دنبال شود. به طور ویژه به این موضوع اشاره شده که این ناحیه با الهام از نواحی جزیره‌ای سنگاپور شکل گرفته است.

این کاربر مدتی پیش مدعی شده بود که بازی قرار است به زودی معرفی شده و برای انتشار در ژانویه 2025 برنامه‌ریزی شده است. Dusk Golem اظهار داشته که Resident Evil 9 قرار است یک بازی جهان باز باشد و در عین حال از بزرگ‌ترین بودجه ساخت در میان تمامی عناوین این مجموعه برخوردار بوده است. در رابطه با جزئیات بیشتر نیز، Dusk Golem به این موضوع اشاره داشت که اطلاعات بیشتری از این بازی به اشتراک نمی‌گذارد تا با رونمایی بازی توسط شرکت کپکام و انتشار اطلاعات رسمی از سوی سازندگان، مخاطبین غافل‌گیر شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments