برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعه: شخصیت اصلی Resident Evil 9 فاش شد

یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سری

شایعه: شخصیت اصلی Resident Evil 9 فاش شد ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
شخصیت اصلی Resident Evil 9

براساس اطلاعات جدیدی که به تازگی فاش شده، شخصیت اصلی Resident Evil 9 مشخص شده که یکی از شخصیت‌های محبوب این فرنچایز محسوب می‌‌شود.

نهمین نسخه از مجموعه بازی Resident Evil هنوز به صورت رسمی معرفی و یا مورد تایید قرار نگرفته است. با این حال تعداد شایعات مختلف پیرامون این بازی در چند وقت اخیر به قدری زیاد بوده که می‌توان بدون هیچ تردیدی از وجود آن اطمینان داشت. در حالی که شایعات مختلف به جوانب متفاوتی از این بازی اشاره داشته‌اند بسیاری از طرفداران مایل هستند تا بدانند شخصیت اصلی این بازی کدام یک از شخصیت قدیمی و محبوب این سری خواهد که ظاهرا اطلاعات جدید سرانجام به این موضوع نیز اشاره داشته‌اند.

به تازگی پستی توسط حساب کاربری PRE_Alarabiya در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق منتشر شده که در اصل یک حساب کاربری عربی فعال در زمینه اطلاعات مربوط به فرنچایز Resident Evil است. این اکانت مدعی شده که اطلاعات خود را از سوی Dusk Golem که یکی از منابع قابل اطمینان پیرامون فرنچایز مورد بحث است به دست آورده.

براساس این اطلاعات جدید، شخصیت اصلی Resident Evil 9 لیان اسکات کندی بوده که در بخش مقدمه بازی حاضر می‌شود. داستان این بخش در تابستان 2025 جریان داشته و لیان در این بخش 48 سال سن دارد. اگرچه مشخص نیست چرا در توییت اول به واژه مقدمه اشاره شده، این حساب کاربری در توییت بعدی خود به این موضوع اشاره داشت که لیان، شخصیت اصلی کل بازی بوده و به واسطه سردرگمی ایجاد شده پوزش خواست.

در ادامه نیز مجددا به این موضوع اشاره شد که بازی مذکور در یک جزیره در آسیای جنوب شرقی دنبال خواهد شد. امری که پیش از این توسط Dusk Golem مورد اشاره قرار گرفته بود. در ادامه به این موضوع اشاره نشد که سایر شخصیت‌های قدیمی این مجموعه به مانند کریس ردفیلد و یا جیل ولنتاین نیز در این بازی حضور خواهند داشت یا خیر. پیش از این نیز در اطلاعات فاش شده به این موضوع اشاره شده بود که رونمایی از بازی مذکور در آینده‌ای نزدیک صورت خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments