برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

عرضه بازی Resident Evil 9 در ابتدای سال 2025

منتظر رونمایی آن باشید.

عرضه بازی Resident Evil 9 در ابتدای سال 2025 ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عرضه بازی Resident Evil 9

پس از گزارشاتی که مبنی بر تاخیر بازی صورت گرفته بود اکنون اطلاعات جدید حاکی از عرضه بازی Resident Evil 9 در سال 2025 هستند.

یکی از ایسنایدرهای مطرح صنعت بازی و مجموعه Resident Evil یعنی Dusk Golem که همواره منبع معتبری برای اخبار پیرامون این مجموعه و عناوین شرکت کپکام به شمار می‌رود مدتی پیش اظهار داشته بود که نهمین نسخه از مجموعه مورد بحث به صورت داخلی با تاخیر مواجه شده است. اکنون یک هفته پس از گذشت این موضوع، این منبع مجددا اطلاعات جدیدی به اشتراک گذاشته و ضمن منتفی بودن گزارش قبلی مبنی بر تاخیر بازی، اکنون طرفداران این مجموعه می‌توانند منتظر عرضه بازی Resident Evil 9 در ماه ژانویه سال 2025 بوده و رونمایی از آن نیز به زودی صورت می‌گیرد.

کاربر Dusk Golem با به اشتراک گذاشتن پست جدیدی در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق توضیح داد که هر مسئله‌ای که پیش از این، روند تولید بازی با آن مواجه شده بود و سبب ایجاد تاخیر آن به صورت داخلی شده بود اکنون برطرف شده و توسعه بازی به مسیر قبلی خود بازگشته است. این اینسایدر در ادامه و در همین پست به این موضوع اشاره داشت که عرضه بازی Resident Evil 9 برای ژانویه سال 2025 برنامه‌ریزی شده و این همان زمان انتشاری محسوب می‌شود که پیش از این به گوش‌ منابع مختلف رسیده بود. با این حال اکنون قطعی‌تر از قبل به نظر می‌رسد.

به گفته Dusk Golem این بازی به مدت هفت سال در حال ساخت بوده و از بیشترین میزان بودجه در میان عناوین این مجموعه برخوردار بوده است. مدت زمان تولید و ساخت این بازی بیشتر از هر کدام از عناوین دیگر سری Resident Evil به طول انجامیده است. Resident Evil 9 عنوانی است که پیش از این قرار بوده به جای Resident Evil Village به عنوان نسخه هشتم این مجموعه شناخته شود اما پس از آن Resident Evil Village به یک بازی اصلی در این مجموعه تبدیل شده، کار روی نسخه نهم ادامه پیدا کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments