#مهسا_امینی

آیا دموی Resident Evil Village به کنسول PS4 نیز خواهد آمد؟

دمویی جدید در راه است؟

آیا دموی Resident Evil Village به کنسول PS4 نیز خواهد آمد؟ نریمان هروی ۰ ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
Resident Evil Village

ما روز به روز با اطلاعات بیشتری در مورد بازی Resident Evil Village رو به رو می‌شویم، اما سوال اینجاست که آیا قرار است دموی این بازی برای PS4 نیز منتشر شود یا خیر؟

روز گذشته، IGN ویدئویی ۵ دقیقه‌ای از این بازی که روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا می‌شد، منتشر کرد.

گرافیک و گیم‌پلی نشان داده شده در این ویدئو بسیار راضی‌کننده بود ولی بسیاری از مردم به این فکر فرو رفتند و از خود سوال کردند که آیا قرار است یک Playable Demo (دموی قابل بازی) برای کنسول نسل هشتمی سونی نیز منتشر شود یا خیر؟ قرار است ما پاسخی به این سوال بدهیم.

بگذارید همین ابتدا همه چیز را روشن کنم و بگویم که در حال حاضر، هیچ دمویی از Resident Evil Village برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی وجود ندارد و انتشار ویدئوی ۵ دقیقه‌ای ذکر شده، بیشتر به دلیل نشان دادن گیم‌پلی و گرافیک این بازی روی کنسول‌های نسل قبل بود.

اگر شما از دارندگان کنسول PS5 نیستید، جای هیچ نگرانی نیست، چرا که فقط دمو‌ی Maiden در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۵ قرار دارد و به احتمال زیاد، کپکام قصد انتشار دمو‌های بیشتری برای پلتفرم‌های مختلف را دارد.

کپکام در ماه ژانویه در توییتر، این توییت را منتشر کرد:

دمو‌ی Maiden پلی‌استیشن ۵ منتشر شد! البته فراموش نکنید که دموی مولتی‌پلتفرمی برای فصل بهار در راه است!

به نظر می‌رسد که دموی Maiden صرفا در انحصار کنسول نسل جدید سونی بماند و آنان می‌خواهند تا دمویی کاملا جدید را برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر کنند، پس اگر از طرفداران پر‌وپاقرص این سری بسیار محبوب هستید، آماده‌ی تجربه‌ی دموی جدید Resident Evil Village باشید!

بازی Resident Evil Village در ۷ می سال جاری میلادی (مصادف با ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰)  برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس باکس وان و اکس‌باکس سری اکس/اس منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا فکر می‌کنید که عرضه‌ی این دمو‌های انحصاری به نفع مدیوم ویدئوگیم هستند؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا