اطلاعات جدید در‌مورد داستان و شخصیت‌های بازی Resident Evil 8

جزئیات جدید دهکده مرموز


تهیه‌کنندگان استودیوی کپکام جزئیات بیشتری درباره‌ی داستان و شخصیت‌های بازی Resident Evil 8 منتشر کردند.

مجله ژاپنی Famitsu در آخرین نسخه‌‎ی خود، مصاحبه‌ای با تهیه‌کنندگان عنوان Resident Evil: Village یعنی Tsuyoshi Kanda و Peter Fabiano انجام داده است. یک کاربر توییتر برخی از گفته‌های این مصاحبه را ترجمه کرده است که نشان می‌دهد Chris Redfield در خط داستانی بازی چه نقشی خواهد داشت. طبق گفته Alex Aniel کاربر توییتر، کریس ردفیلد در این بازی حضور پررنک‌تری خواهد داشت.

با این حال، پلات اصلی Resident Evil 8 هنوز در هاله‌ای از رمز و راز قرار دارد، اما این اطلاعات جدید تا حدودی ارتباط این عنوان با بازی‌های گذشته را روشن می‌کند.

کریس مسئول درگیر شدن Ethan Winters، شخصیت اصلی رزیدنت اویل 7، در رزیدنت اویل 8 است. ظاهرا، ایتان مدتی بعد از وقایع آخرین بازی بی‌هوش و توسط کریس به دهکده‌ای آورده می‌شود. در حال حاضر مشخص نیست که کریس از ایتان چه می خواهد، اما به نظر می‌رسد به مسائلی مربوط باشد که ایتان در طول وقایع Resident Evil 7 تجربه کرده است.

در این مجله عکسی از اهالی دهکده در حال انجام یک آیین مذهبی منتشر شده است. به نظر می رسد موجودات گرگ‌نما، که پیش‌تر در تریلر منتشر شده از این عنوان دیده بودیم، در واقع از آن‌ها محافظت می‌کنند. تسویوشی كاندا و پیتر فابیانو توضیح دادند كه گرچه این موجودات نمی‌توانند صحبت كنند، اما قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر هستند و حتی می توانند سلاح به دست بگیرند.

در طی این مصاحبه جزئیات عجیب دیگری نیز فاش شد. ایتان اکنون کتابی را که زمانی متعلق به همسرش میا بود در اختیار دارد و به نوعی این کتاب جزئیات برخی از اتفاقاتی را که در حال حاضر برای ایتان در حال رخ دادن است، بیان می کند. همچنین یک شخصیت تاجر مانند وجود دارد که کتی را که کاملا شبیه به فروشنده بازی Resident Evil 4، پوشیده است. اگرچه تهیه کنندگان نمی‌توانستند چیز بیشتری در مورد تاجر مرموز فاش کنند، افزودند که زندگی ایتان به این تاجر وابسته است. شایعات دیگر بیان کرده‌اند که بازی Resident Evil 8 اشتراکات زیادی با Resident Evil 4 خواهد داشت!

علی‌رغم اینکه برخی پاسخ‌ها به رمز و راز‌های پیرامون وقایع Resident Evil 8 داده شده است، به نظر می‌رسد اکنون پرسش‌های بیشتری برای پاسخ دادن وجود دارد. چرا این کتاب مرموز اینقدر مهم است؟ چگونه ایتان خودش را درگیر این اتفاقات کرده است؟ از همه مهمتر اینکه چرا رفتار کریس ردفیلد اینگونه است؟ به نظر می‌رسد تا زمانی که این عنوان منتشر نشود، هیچ کس نمی‌داند.

بازی Resident Evil: Village در حال حاضر قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس / اس و رایانه‌های شخصی عرضه شود. گرچه گفته شده که تیم توسعه دهنده Capcom در تلاشند راهی برای انتقال بازی به کنسول‌های نسل فعلی پیدا کنند، اما تضمینی برای عرضه نسخه‌های PS4 و Xbox One این عنوان وجود ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا