تاریخ انتشار Resident Evil 8 احتمالا لو رفته است

ادامه‌ای بر ماجرای Biohazard

تاریخ انتشار Resident Evil 8

تاریخ انتشار Resident Evil 8 که تحت عنوان Village شناخته می‌شود، توسط یک منبع آگاه و ناشناس صنعت گیم فاش شده است.

مدتی پیش شایعات زیادی پیرامون ساخت و عرضه‌ی Resident Evil 8 به گوش می‌رسید تا بالاخره در جریان رویداد پلی‌استیشن 5، بعد از مدت‌ها انتظار از نسخه‌ی جدید Resident Evil، تحت عنوان Village، رونمایی شد. همچنین برخی از حدس و گمان‌ها از حضور کاراکتر ایتن در این عنوان جدید و ترسناک خبر می‌دادند. همانطور که انتظار می‌رفت، این بازی با نام Resident Evil 8: Village معرفی شد و طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان، بازیکنان کنترل شخصیت ایتن وینترز، پروتاگونیست نسخه‌ی هفتم مجموعه را با زاویه دید اول شخص بر عهده خواهند داشت.

با وجود انتشار برخی اطلاعات از سوی کپکام (Capcom)، این توسعه‌دهنده‌ی سری رزیدنت ایول از تاریخ دقیق انتشار این بازی جدید صحبتی نکرد و تنها مشخص شد که Village در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. اخیرا یکی از فعالان ناشناس صنعت گیم که برخی از مورد اعتماد بودن آن می‌گویند، اعلام کرده بازی Resident Evil 8: Village بین ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱ آپریل ۲۰۲۱) و ۹ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱) منتشر می‌شود. از سوی دیگر، این فرد ناشناس می‌گوید این بازی حدود ۴ سال است که مراحل توسعه را سپری می‌کند که این زمان متوسط زمان توسعه‌‌ی بازی‌های AAA مدرن به حساب می‌آید. توجه داشته باشید که این صحبت‌ها هنوز از سوی استودیوی کپکام و توسعه‌دهندگان تایید نشده است.

جالب است بدانید مجله‌ی ژاپنی Famitsu اخیرا مصاحبه‌ای را با سویوشی کاندا (Tsuyoshi Kanda) و پیتر فابیانو (Peter Fabiano) تهیه‌کنندگان Resident Evil Village انجام داد. یکی از موضوعات این مصاحبه، نحوه‌ی نام‌گذاری Resident Evil 8 بود که تهیه‌کنندگان آن به این سوال پاسخ دادند. طبق توضیحات کاندا و فابیانو، نسخه‌ی جدید دنباله‌ای برای Resident Evil 7: Biohazard بوده و داستانی که در آن شروع شد را به سرانجام می‌رساند.

Resident Evil 8: Village در سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسط شرکت ژاپنی کپکام منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا