1%
  • 0/10

گزارش: بازی Resident Evil 8 سه کاراکتر قابل بازی خواهد داشت

این احتمال وجود دارد که یکی از کاراکترها، یک پروتاگونیست زن باشد

گزارش: بازی Resident Evil 8 سه کاراکتر قابل بازی خواهد داشت ۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
کاراکتر قابل بازی در Resident Evil 8

بر اساس یک گزارش جدید، به نظر می‌رسد که گیمرها کنترل سه کاراکتر مختلف را در بازی Resident Evil 8 بر عهده خواهند داشت.

بازی Resident Evil 8 هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است، با این حال اخبار و اطلاعات زیادی از این بازی در گزارش‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی توسط افراد مختلف منتشر می‌شود. حال در جدیدترین این گزارش‌ها، یکی از لیکرهای معروف سری Resident Evil با نام داسک گولم (Dusk Golem) در صفحه‌ی توییتر خودش اعلام کرده که گیمرها علاوه بر ایتن (Ethan)، کنترل دو کاراکتر دیگر هم بر عهده خواهند داشت.

در این گزارش آمده که ایتن که پیش از این گیمرها تجربه‌ی کنترل او به عنوان پروتاگونیست اصلی در Resident Evil 7 را داشتند، به عنوان کاراکتر اصلی نسخه‌ی هشتم این مجموعه در بازی حضور خواهد داشت و حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد از روند بازی را هم گیمرها با این شخصیت طی خواهند کرد. در ادامه، پای دومین کاراکتر قابل بازی به این عنوان باز خواهد شد و گیمرها حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد از بازی را هم با این کاراکتر تجربه خواهند کرد. داسک گولم هیچ‌گونه جزئیاتی از دومین کاراکتر قابل بازی Resident Evil 8 را اعلام نکرد اما احتمال بالایی وجود دارد که او یک پروتاگوینست زن باشد.

در نهایت، بازیکنان حدود ۱۰ درصد از بازی را با پروتاگونیست سوم تجربه خواهند کرد که مثل کاراکتر دوم، هیچ‌گونه جزئیاتی از آن در دسترس نیست. بر اساس اعلام این اینسایدر مشهور، کنترل هر کاراکتر با دیگری، کمی تفاوت خواهد داشت.

به طور حتم، تا زمان معرفی رسمی بازی و انتشار اطلاعات از سوی سازندگان، نمی‌توان هیچ یک از این گزارش‌ها و شایعات را تکذیب یا تایید کرد. با این حال فقط می‌توان گفت که Dusk Golem یکی از مشهورترین و نزدیک‌ترین منابع به سازندگان بازی Resident Evil است که معمولا اطلاعات موثقی از این مجموعه‌ی محبوب و ترسناک در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. با این حال باید صبر کنیم و ببینیم که در نهایت Resident Evil 8 چه زمان رسما رونمایی خواهد شد.

با توجه به شایعات، بازی Resident Evil 8 هم‌اکنون توسط شرکت کپ‌کام در دست ساخت قرار دارد و احتمالا برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments