دموی بازی Resident Evil 8 را همین حالا روی پلی‌استیشن 5 تجربه کنید

یک دموی دیگر برای سایر پلتفرم‌ها در حال توسعه است!

دموی بازی Resident Evil 8

یکی دیگر از سورپرایزهای شب گذشته‌ی کپکام، انتشار دموی بازی Resident Evil 8 برای PS5 بود؛ دمویی که همین حالا روی فروشگاه پلی‌استیشن  به صورت رایگان در دسترس قرار دارد و کاربران این کنسول می‌توانند آن را تجربه کنند.

شب گذشته، ساعاتی رویایی را برای طرفداران فرنچایز رزیدنت ایول رقم زد. همان طور که می‌دانید چند سالی از انتشار آخرین قسمت از خط داستانی اصلی رزیدنت ایول می‌گذرد. بازی Resident Evil 7 در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و وقایع این بازی را در مسیری متفاوت و کاملا نو قرار داد.

شاید کمتر کسی که فکرش را می‌کرد که یک شخصیت کاملا جدید و ناشناخته به اسم ایتن وینترز، تبدیل به کاراکتر اصلی قسمت هفتم رزیدنت ایول باشد. همچنین، تغییر زاویه‌دید دوربین بازی از سوم شخص به زاویه‌ی دید اول شخص، یکی دیگر از سورپرایزهایی بود که توسط Resident Evil 7 رقم خورد.

حالا، تا چند ماه دیگر قرار است که بازی Resident Evil 8 تحت عنوان Village عرضه شود تا وقایع داستانی مبهم و رازآلود قسمت هفتم را ادامه دهد. شب گذشته علاوه بر تریلری که از بازی Resident Evil Village منتشر شد، شرکت کپکام رسما از تاریخ انتشار این بازی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی نیز رونمایی کرد.

اما این تنها سورپرایز شرکت ژاپنی کپکام نبود؛ آن‌ها، رسما دموی بازی Resident Evil 8 را برای PS5 منتشر کردند و همین حالا کاربران کنسول نسل نهمی شرکت سونی می‌توانند به صورت کاملا رایگان این دمو را از فروشگاه پلی‌استیشن دانلود کنند و به تجربه‌ی دقایقی از این بازی ترسناک بپردازند.

با این حال، قرار نیست که دموی Resident Evil Village تنها در انحصار پلی‌استیشن 5 باشد. این دمو تنها عنوان Resident Evil Village Maiden منتشر خواهد شد و قرار است دموی دیگری از بازی Resident Evil 8 تا چند ماه آینده برای تمام پلتفرم‌های در دسترس قرار بگیرد. بنابراین اگر به کنسول PS5 دسترسی ندارید، خیلی هم ناامید نباشد؛ چرا که کپکام شما را فراموش نکرده است!

جدیدترین قسمت از رزیدنت ایول 8 قرار است در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ میلادی مصادف با ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس | اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسط کپکام انتشار یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا