تریلر جدید Resident Evil 8 بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی و شخصیت‌های مهم را نمایش می‌دهد

طرفداران رزیدنت ایول همچنان خوشحال باشند!

شب گذشته بعد از انتشار اطلاعات بسیار زیاد و مهم، شرکت کپکام تریلر جدید بازی Resident Evil 8 را نمایش داد که طی آن شاهد بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی و همچنین شخصیت‌های مهم آن هستیم.

شرکت ژاپنی Capcom همان‌طور که پیش از این هم وعده داده بود، شب گذشته اطلاعات بسیار زیاد و کلیدی‌ای را از بازی مورد انتظار Resident Evil Village به انتشار رساند. این عنوان که قرار است هشتمین قسمت اصلی از فرنچایز رزیدنت ایول باشد، داستان این IP را در مسیر متفاوتی قرار می‌دهد؛ مسیری که ممکن است یکی از محبوب‌ترین پروتاگونیست‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی را به آنتاگونیست این مجموعه تبدیل کند!

بعد از این که ساعاتی پیش رسما از تاریخ انتشار بازی Resident Evil 8 پرده‌برداری شد، تریلر جدیدی هم از این بازی ترسناک به انتشار رسید که در آن شاهد بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی هستیم. همچنین در این تریلر، با خواهر میراندا یکی از شخصیت‌های مرموز بازی ملاقات داریم؛ علاوه بر او، زنی که مشخص نیست قصد دارد ایتن وینترز را به دردسر بیاندازد یا به او کمک کند در این تریلر حضور دارد.

همچنین اگر به لحظه به لحظه‌ی این نمایش توجه داشته باشید، اطلاعات خوبی از محیط‌ها و فضاسازی بازی رزیدنت ایول 8 دستگریتان خواهد شد. به هر حال این بازی قرار است تا مسیر متفاوت و تازه‌ی Resident Evil 7 را ادامه دهد و از همین رو، یکی از مهم‌ترین قسمت‌های فرنچایز محبوب رزیدنت ایول به حساب می‌آید.

بازی Resident Evil Village قرار است توسط کپکام برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس | اس، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر شود. این در حالی است که پیش از کپکام تایید کرده بود که این بازی فقط و فقط برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهم سونی و مایکروسافت منتشر خواهد شد اما حالا کاربران کنسول‌های نسل هشتم، یعنی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان نیز می‌توانند به این بازی ترسناک دسترسی داشته باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا