بازی Resident Evil 7 پرفروش‌‌ترین عنوان مجموعه لقب گرفت

دومین بازی پرفروش تاریخ کپ‌کام

فروش Resident Evil 7

با اعلام کپ‌کام، بازی Resident Evil 7 حالا پرفروش‌ترین بازی کل مجموعه محسوب می‌شود.

بازی Resident Evil 7، حدود چهار سال قبل، در جریان مراسم E3 2016 به صورت رسمی معرفی شد؛ شاید در وهله‌ی اول، تغییرات بسیار زیاد بازی به عنوان یکی از نسخه‌های شماره‌دار ندای یک شکست دیگر برای این مجموعه‌ی محبوب را می‌داد اما در زمان عرضه، Resident Evil 7 با بازخوردهای مثبتی از سوی طرفداران و منتقدین مواجه شد. از جمله‌ی این تغییرات می‌توان به تغییر زاویه دید دوربین بازی از سوم-شخص به اول-شخص و همچنین، تغییر اتمسفر همیشگی بازی اشاره کرد. بسیاری از علاقه‌مندان، فضا و اتمسفر RE7 را به مجموعه فیلم‌های The Conjuring تشبیه می‌کنند.

حالا در پی موفقیت‌های ادامه دار بازی، شرکت کپ‌کام (Capcom) به صورت رسمی اعلام کرده که Resident Evil 7، در حال حاضر با فروش ۷.۹ میلیون نسخه در طی سه سال و نیم، به عنوان پرفروش‌ترین بازی کل مجموعه‌ی Resident Evil شناخته می‌شود. همچنین، این شرکت ژاپنی اعلام کرد که این عنوان بعد از Monster Hunter: World، از حالا دومین بازی پرفروش کل تاریخ کپ‌کام محسوب می‌شود. بازی Monster Hunter: World ذر طی کمتر ۳ سال، موفق به فروش ۱۶ میلیون نسخه شد و به عنوان پرفروش‌ترین بازی کل تاریخ کپ‌کام شناخته می‌شود.

بازی Resident Evil 7 برای اولین بار در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۵) برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. در این بازی شما در نقش کاراکتری به نام ایتن وینترز (Ethan Winters) قرار می‌گیرید و برای نجات معشوقه‌ی گمشده‌ی خودتان باید به خانه‌ی مرموز بیکرها بروید. از نکات جالب درباره‌ی بازی می‌‎توان به کاراکتر ایتن وینترز اشاره کرد که برخلاف قهرمان‌های قبلی مجموعه، او یک فرد کاملا معمولی است و هیچ‌گونه تجهیزات عجیب و غریبی با خودش همراه ندارد و هیچ‌گونه آموزش نظامی ندیده است. در Resident Evil 8 هم که چندی پیش به صورت رسمی معرفی شد، کنترل ایتن وینترز را از زاویه دوربین اول-شخص بر عهده خواهید داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا