تماشا کنید: تریلر جدید حالت واقعیت مجازی Resident Evil 4

رونمایی از بسته الحاقی Separate Ways

تماشا کنید: تریلر جدید حالت واقعیت مجازی Resident Evil 4 حمید توحیدلو ۰ ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ تریلر بازی

در جریان رویداد استیت آو پلی سونی، شرکت کپکام ضمن معرفی بسته الحاقی Separate Ways، تریلر جدید حالت واقعیت مجازی بازی Resident Evil 4 را به اشتراک گذاشت.

اینکه نسخه چهارم بازی رزیدنت اویل یکی از بهترین آثار مجموعه به شمار می‌رود، برهیچکس پوشیده و پنهان نیست؛ اثری که برای اولین بار در سال ۲۰۰۵ میلادی روانه بازار شد و با گذشت حدود دو دهه، سرانجام شرکت کپکام در ماه‌های گذشته نسخه ریمیک بازی را در دسترس هواداران قرار داد.

در کنار بازسازی بازی اصلی، کپکام وعده داده بود که حالت واقعیت مجازی بازی را برای هدست PlayStation VR2 منتشر کند. حال در رویداد استیت آو پلی سونی، این کمپانی ویدیوی کوتاه جدیدی از گیم پلی بازی پخش کرد که شاهد نمایش مبارزات مهیج لیان اس کندی با دشمنان هستیم.

در حالت واقعیت مجازی، شما در نقش لیان و از دید اول شخص بازی را تجربه می‌کنید. یکی از ویژگی‌های جذاب این حالت، امکان استفاده از چاقو برای دفع حمله‌ها است که با دستی دیگر نیز می‌توانید تفنگ خود را خشاب‌گذاری کرده و به دشمن‌ها شلیک کنید تا به معنای واقعی کلمه حضور خود در روستای عجیب و غریب را احساس کنید.

حالت واقعیت مجازی بازی Resident Evil 4 هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ندارد، اما گفته شده که در زمستان پیش‌رو به طور رایگان برای صاحبان نسخه ریمیک بازی عرضه می‌شود. گفتنی است که این حالت در انحصار هدست پلی استیشن وی آر ۲ و پلی استیشن 5 است.

در کنار انتشار ویدیوی فوق، در نهایت شرکت کپکام از بسته الحاقی Separate Ways بازی رزیدنت اویل ۴ نیز پرده برداشت. این بسته روی روایت داستان ایدا وانگ تمرکز دارد. خبر خوب برای هوادارها این است که این دی ال سی زودتر از آنچه که فکرش را می‌کنید، در روز ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) عرضه خواهد شد.

5 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا