تماشا کنید: تریلر گیم پلی حالت واقعیت مجازی Resident Evil 4

تفنگ و چاقو را به دست بگیرید

شرکت کپکام در جریان رویداد پلی‌استیشن شوکیس اولین تریلر از گیم پلی بازی واقعیت مجازی Resident Evil 4 Remake را منتشر کرد.

نسخه چهارم بازی رزیدنت اویل که از آن به عنوان یکی از بهترین آثار مجموعه یاد می‌شود، برای نخستین بار در سال ۲۰۰۵ میلادی روانه بازار شد که با گذشت حدود دو دهه از عرضه، سرانجام شرکت کپکام از مدتی قبل نسخه ریمیک بازی را در دسترس هواداران قرار داده است.

این نسخه حسابی مورد استقبال بازیکن‌ها قرار گرفته و جدا از دریافت بازخوردهای مثبت، از نظر تجاری نیز موفق بوده و بالغ بر ۴ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسیده است. در همین راستا، پیش‌تر گفته شده بود که نسخه واقعیت مجازی بازی نیز به طور انحصاری برای هدست پلی استیشن VR2 عرضه خواهد شد.

حال در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس، شرکت کپکام نخستین ویدیو از گیم پلی بازی واقعیت مجازی Resident Evil 4 را به اشتراک گذاشت. در این حالت، شما در نقش لیان اس کندی و از دید اول شخص تجربه می‌کنید. یکی از ویژگی‌های جذاب بازی، امکان استفاده از چاقو برای دفع حمله‌ها است که با دستی دیگر نیز می‌توانید تفنگ خود را خشاب‌گذاری کرده و به دشمن‌ها شلیک کنید.

شرکت کپکام هنوز تاریخ انتشار حالت واقعیت مجازی Resident Evil 4 را مشخص نکرده، اما انتظار می‌رود که طی هفته‌های آینده و در جریان رویداد سامر گیم فست اطلاعات بیشتری درباره این مود به اشتراک گذاشته شود.

حالت واقعیت مجازی بازی رزیدنت اویل ۴ قرار است در قالب یک بسته الحاقی به طور انحصاری برای هدست PlayStation VR2 منتشر شود. خبر خوب این است که دارندگان بازی برای دریافت این بسته نیازی به پرداخت هزینه اضافه ندارند و این حالت به طور رایگان در دسترس آن‌ها قرار خواهد گرفت.

این دومین محتوای بازی بعد از آپدیت The Mercenaries به شمار می‌رود. بر اساس گزارش‌ها، احتمالا یک بسته الحاقی پولی به نام Separate Ways در اواخر سال جاری میلادی منتشر می‌‍شود که در آن بازیکن‌ها در نقش ایدا وانگ (Ada Wong) به تجربه بازی می‌پردازند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا