تصاویر و اسکرین‌شات‌های جدید از بازی Resident Evil 3 منتشر شد

بیشتر تصاویر روی کاراکتر‌های بازی تمرکز می‌کند

تصاویر جدید بازی Resident Evil 3

تصاویر و اسکرین‌شات‌های جدید از بازی Resident Evil 3 از سوی کپکام منتشر شده که بیشتر این تصاویر روی کاراکتر‌‌های بازی تمرکز دارند.

بعد از موفقیت‌های نسخه‌ی بازی Resident Evil 2 Remake، کپکام تصمیم گرفت که قسمت سوم این مجموعه را که به صورت اورجینال در سال ۱۹۹۹ منتشر شده را بازسازی کند. ما قرار است در این نسخه‌ی Resident Evil 3، چهره‌ی جدیدی از شخصیت جیل ولنتاین را ببینیم. او در راکن‌سیتی گیر کرده و به دنبال راه فراری از شهر است که توسط یک موجود ترسناک به نام نمیسیس تعقیب می‌شود.

بعد از معرفی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 در رویداد State of Play در ماه دسامبر، بسیاری منتظر این عنوان هستند و با توجه به سابقه‌ی کپکام، تریلر‌ها و تصاویر منتشر شده از این عنوان، به نظر می‌رسد که با یک بازی هیجان‌انگیز دیگری روبرو هستیم.

همانطور که می‌دانید تریلر تازه‌ای با محوریت آشنایی با کاراکتر نمسیس منتشر شد. حال به تازگی همراه با تریلر، تصاویر و اسکرین‌شات‌هایی جدید از بازی Resident Evil 3 منتشر شده که بیشتر این تصاویر روی کاراکتر‌های مختلف بازی تمرکز دارد.

در تصاویر منتشر شده می‌توانیم یکی از معروف‌ترین دشمنان این مجموعه یعنی Hunter را مشاهده کنیم که طراحی بسیار خوبی دارد. همچنین نمیسیس را می‌بینیم که راکت‌لانچر معروف خود را به همراه دارد. در برخی از تصاویر بخش‌هایی از شهر راکن را می‌توان، مشاهده کنیم. در این عکس‌ها شخصیت‌های جیل ولنتاین و کارلوس الیویرا در مکان‌هایی حضور دارند که نشان دهنده‌ی تنوع مراحل است. همچنین برد ویکرز، میخاییل ویکتور و نیکولای چنوفیف هم در تصاویر منتشر شده، دیده می‌شوند.

بازی Resident Evil 3 در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ویندوز و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا