راز آپدیت جدید Resident Evil 2 Remake بالاخره برملا شد

رازی که شما را برای ریمیک قسمت سوم آماده می‌کند

آپدیت جدید Resident Evil 2 Remake

مدتی پیش و در یک آپدیت جدید اچیومنتی مخفی به عنوان Resident Evil 2 Remake اضافه شد. حالا شرکت کپکام تصمیم گرفته است تا این اچیومنت مرموز را برملا کند.

چند هفته‌ی پیش بود که به طور ناگهانی یک آپدیت جدید Resident Evil 2 Remake منتشر شد که یک اچیومنت مخفی به آن اضافه می‌کرد؛ موضوعی که طرفداران با ریزبینی متوجهش شده بودند. حال امروز این اچیومنت عمومی شد تا متوجه شویم دقیقا مربوط به چه چیزی است.

اگر در جریان اخبار این روزهای دنیای بازی‌های ویدیویی باشید، می‌دانید که دیشب ریمیک قسمت سوم Resident Evil به طور رسمی توسط کپکام و با نمایش یک تریلر رونمایی شد. این اچیومنت هم دقیقا به ریمیک Resident Evil 3 اشاره دارد. این اچیومنت Chasing Jill نام دارد و راه بازگشایی‌اش، خواندن نامه‌ای است که «جیل ولنتاین» شخصیت اصلی قسمت سوم در جایی باقی گذاشته است. اتفاقات قسمت دوم و سوم تقریبا به صورت موازی با یکدیگر جریان دارد و همین مورد، باعث می‌شود که شاهد اشتراکاتی بین این دو بازی باشیم. اگر ریمیک قسمت دوم را تجربه کرده باشید، احتمالا به یک سری دیوار خراب شده در ساختمان پلیس راکون سیتی برخورده‌اید که اندازه‌ای بزرگ‌تر از هیکل Mr. X داشتند و به وضوح به «نمسیس» اشاره می‌کردند. با این اوصاف باید انتظار مشاهده‌ی برخی ارجاعات و ایستراگ‌ها از قسمت دوم در ریمیک قسمت سوم باشیم.

در لحظه‌ی نگارش این خبر هنوز مکان این نامه معلوم نشده است، اما شک نکنید که در طی مدتی کوتاه مختصاتش مشخص خواهد شد. ریمیک قسمت دوم از فرنچایز Resident Evil هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان مشخص است. ریمیک قسمت سوم هم قرار است در تاریخ ۱۵ فروردین سال آینده، برای همین پلتفرم‌ها در دسترس قرار گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا