دموی Resident Evil 3 Remake را ۱ فروردین ۹۹ تجربه کنید

۱۳ دقیقه از گیم‌پلی این دمو را مشاهده کنید

شب گذشته بالاخره کپکام از تاریخ انتشار دموی Resident Evil 3 Remake پرده برداشت و بر این اساس، بازیکنان می‌توانند کمتر از ۲۰ روز دیگر این دموی قابل بازی را به صورت رایگان تجربه کنند.

روز به روز به تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی بازیسازی شده‌ی بازی رزیدنت ایول 3 نزدیک‌تر می‌شویم و از همین رو، کپکام مرتبا اطلاعات جدیدتری از ساخته‌ی جدید خود را منتشر می‌کند. در همین راستا هفته‌ی گذشته بود که اطلاعات جدیدی از بازسازی Resident Evil 3 مشخص شد که بر اساس آن، رسما به تایید رسید که مکانیک جاخالی دادن بخشی از گیم‌پلی این اثر خواهد بود. علاوه بر این شرکت ژاپنی کپکام وعده داد که به زودی یک دموی قابل بازی از رزیدنت ایول 3 را منتشر خواهد کرد تا مشابه سیاستی که در قبال عرضه‌ی Resident Evil 2 Remake در سال گذشته داشت، بازیکنان بتوانند پیش از عرضه‌ی رسمی بازی، بخش‌هایی از آن را تجربه کنند.

شب گذشته ویدیویی ۱۳ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی منتشر شد که اطلاعات خوبی از Resident Evil 3 Remake را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. همانطور که پیش از این هم گفته شده بود، در این نمایش مکانیک جاخالی دادن به خوبی خودنمایی می‌کند؛ از طرفی دیگر، از آن جایی که بیشتر وقایع بازی در خیابان‌های شهر راکون‌سیتی جریان دارد، شاهد محیط‌های بزرگ‌تری نسبت به نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Reisdnet Evil 2 هستیم. با این حال، سرعت بیشتر زامبی‌ها و زیاد بودن تعداد آن‌ها، RE 3 Remake را همواره به عنوان یکی از چالش‌برانگیزترین و ترسناک‌ترین عناوین پیش رو، معرفی می‌کند.

گذشته از نمایش ۱۳ دقیقه گیم‌پلی، اعلام تاریخ انتشار دموی Resident Evil 3 Remake یکی از ارزشمندترین اطلاعاتی بود که کپکام در شب گذشته، طی لایواستریم خود به اطلاع مخاطبانش رساند. بر این اساس، بازیکنان می‌توانند در تاریخ ۲۰ مارچ ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۱ فروردین ۱۳۹۹) دموی رزیدنت ایول 3 را در پلتفرم‌های مقصد این اثر تجربه کنند. به عبارتی دیگر تنها دو هفته پیش از عرضه‌ی رسمی بازی، دموی این بازی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

بازی Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۳ آپریل ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۱۵ فروردین ۱۳۹۹) برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این اثر از یک بخش چندنفره‌ی تحت عنوان Resident Evil Resistance بهره می‌برد که در آن بازیکنان باید به صورت ۴ به ۱ با یکدیگر تقابل داشته باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا