بازی Resident Evil 3 را با ۲۵ درصد تخفیف پیش‌خرید کنید

Resident Evil 3 را با قیمت 45 دلار در فروشگاه Green Man Gaming قرار دارد

پیش‌خرید Resident Evil 3

شما می‌توانید بازی Resident Evil 3 را در پلتفرم Green Man Gaming با ۲۵ درصد تخفیف پیش‌خرید کنید. اکنون بازی در این فروشگاه با قیمت ۴۵ دلار به فروش می‌رسد.

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 که قبل از مراسم The Game Awards معرفی شده بود، اکنون به یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های نسل حاضر تبدیل شده است. خوشبختانه برای تجربه‌ی این بازی انتظار زیادی نباید کشید و قرار است در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰) منتشر شود. با این حساب نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 اکنون در اکثر فروشگاه‌ها برای پیش‌خرید قرار دارد.

Green Man Gaming یک پلتفرم فروش برای بازی‌های تحت عامل ویندوز بوده که از سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. با اینکه شهرت آن به اندازه‌ی استیم یا اپیک گیمز نمی‌رسد ولی در حرکت بسیار غافلگیر کننده‌ای بازی مورد انتظار Resident Evil 3 را با تخفیف بسیار خوبی برای پیش‌خرید در فروشگاه خود قرار داد. این بازی در این فروشگاه با ۲۵ درصد تخفیف همراه شد یعنی به جای ۶۰ دلار با ۴۵ دلار می‌توانید یک نسخه از این اثر ترسناک را داشته باشید.

علاقه‌مندان می‌توانند به سایت Green Man Gaming رفته و عنوان Resident Evil 3 را خریداری کنند. لازم به ذکر است که در زمان پرداخت، کد 25RE3 را حتما در بخش مورد نظر وارد کنند تا ۲۵ درصد تخفیف برای آن‌ها لحاظ شود.

بازی Resident Evil 3 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و ویندوز عرضه خواهد شد. داستان این بازی موازی با رویداد قسمت دوم در نقطه‌ای دیگر از شهر راکن‌ستی رخ می‌دهد و بازیکن در نقش جیل ولنتاین به دنبال راه فراری از شهر می‌گردد ولی این فرار زیاد برای او آسان نخواهد بود، به دلیل اینکه موجودی غول پیکر به نام Nemesis در تمام مراحل بازی سعی دارد او را از بین ببرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا