باندل رزیدنت اویل ۲ و ۳ را با تخفیفی فوق‌العاده بخرید

سخاوتمندی دوباره‌ی فروشگاه پلی‌استیشن

باندل رزیدنت اویل ۲ و ۳ را با تخفیفی فوق‌العاده بخرید عرفان خورسند ۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
باندل رزیدنت اویل ۲ و ۳

تخفیف‌های شگفت‌انگیز فروشگاه پلی‌استیشن تمامی ندارند. به تازگی باندل رزیدنت اویل ۲ و ۳ در این فروشگاه تخفیف جالب‌توجهی خورده است.

بازسازی دو عدد از محبوب‌ترین بازی‌های ترسناک تاریخ توسط کپکام، یکی از بهترین اتفاقات چند سال گذشته برای این طرفداران این سبک بوده است. ریمیک رزیدنت اویل 2 علاوه بر فروش بسیار خوب، تحسین منتقدان را هم برانگیخت و یکی از کلیدی‌ترین قدم‌های کپکام برای بازگشت به اوج بود. مدتی بعد، بازسازی قسمت سوم این مجموعه هم از راه رسید که البته به خوبی قبلی نبود اما همچنان ارزش امتحان کردن را داشت. اگر از کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ هستید و هنوز موفق نشدید بازسازی‌های رزیدنت اویل ۲ و ۳ را تجربه کنید، سونی با یک پیشنهاد ویژه فرصت بسیار خوبی پیش پایتان گذاشته است.

به تازگی باندل رزیدنت اویل ۲ و ۳ که با عنوان Raccoon City Bundle Edition شناخته می‌شود، هم‌اکنون در فروشگاه رسمی پلی‌استیشن با قیمت عالی ۴۴.۷۹ دلار به فروش می‌رسد. قیمت اصلی این باندل، ۸۰ دلار است که یعنی با تخفیفی قابل‌توجه رو‌به‌رو هستیم. این باندل در فروشگاه ایکس‌باکس هم در دسترس است اما این تخفیف شامل حالش نشده. هر دوی این بازی‌ها در شهر نفرین‌شده‌ی راکون سیتی جریان دارند؛ جایی که قهرمانان داستان یعنی لیان کندی، کلیر ردفیلد و جیل ولنتاین باید با زامبی‌های بی‌مغزی که شهر را در نوردیده‌اند مقابله کرده و در این راه با دو هیولای نمادین این مجموعه یعنی Mr. X و نمسیس هم روبه‌رو شوند. اگر بخواهید این بازی‌ها را جداگانه خریداری کنید باید حداقل ۱۰۰ دلار برایشان بپردازید. پس بهتر است تا دیر نشده از این تخفیف سخاوتمندانه‌ی کپکام استفاده‌ی لازم را ببرید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا