نینتندو سوییچ با کیفیت 4K در دست ساخت قرار دارد!

توسعه‌دهندگان آماده باشند

نینتندو سوییچ با کیفیت 4K در دست ساخت قرار دارد! مهسا سپاهی ۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
نینتندو سوییچ

به تازگی شرکت نینتندو نسبت به پشتیبانی بازی‌های 4K در نینتندو سوییچ بعدی اعلام آمادگی کرده و از توسعه‌دهندگان خواسته تا برای انتشار این کنسول هیبریدی آماده باشند.

چندی پیش وب سایت بلومبرگ (Bloomberg) گزارشی را منتشر و اعلام کرد شرکت نینتندو قصد دارد به رقابت با ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 برود. از همین رو، این شرکت در حال حاضر مشغول کار روی نینتندو سوییچ جدید است و به‌نظر می‌رسد این دستگاه نسبت به نسخه‌ی فعلی، قابلیت‌های چشم‌گیری دارد. آن زمان بلومبرگ وارد جزئیات نشد و هیچ اشاره‌ای به قیمت یا مشخصات دقیق سخت افزار نکرد اما تاکید داشت این کنسول جدید از قدرت پردازشی بیشتری برخوردار بوده و می‌تواند بازی‌ها را با وضوح 4K اجرا کند. حالا گزارشی که اخیرا نینتندو منتشر کرده، به پشتیبانی سوییچ جدید از تصاویر 4K مهر تایید زده است.

طبق اطلاعات منتشر شده، شرکت نینتندو به صورت رسمی از توسعه‌دهندگان و استودیوهای بازی‌سازی خواسته تا بازی‌های خود را برای کنسول هیبریدی بعدی این شرکت آماده کنند و آن‌ها را با کیفیت 4K توسعه بدهند. این خبر توجه بازی‌سازان و گیمرها را به خود جلب کرده و انتظار می‌رود بازی‌های زیادی به وضوح 4K ارتقا داده شوند. در واقع، علت بیانیه‌ی شرکت نینتندو آن است که عرضه‌ی کنسول جدید بدون انتشار بازی‌ای که بتواند قدرت سخت افزاری آن را نشان دهد، اقدام چندان موثری نیست و نمی‌تواند موفقیت کنسول را تضمین کند. با توجه به این اخبار، انتظار می‌رود تعداد قابل توجهی از بازی‌ها به کیفیت 4K ارتقا داده شوند و این کنسول مورد انتظار به فروش خوبی دست پیدا کند.

لازم به ذکر است که هنوز هیچ اطلاعاتی درمورد قیمت و تاریخ دقیق عرضه‌ی نینتندو سوییچ جدید منتشر نشده است. البته، ظاهرا مدل جدید سوییچ در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ به بازار می‌آید و به رقابت با ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 می‌پردازد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا