استودیوی رمدی هم‌اکنون روی چهار پروژه‌ی مختلف کار می‌کند

یکی از این چهار پروژه هنوز رونمایی نشده است

چهار پروژه‌ی مختلف استودیوی رمدی

استودیوی رمدی خالق آثار Max Payne، Alan Wake و Control به طور رسمی تایید کرد که در حال کار روی چهار پروژه‌ی مختلف به صورت همزمان است.

استودیوی Remedy Entertainment در سال ۲۰۱۹ عنوان Control را روانه‌ی بازار کرد که به‌شدت مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و به عنوان یکی از بهترین آثار سال شناخته شد. به لطف این موفقیت حالا استودیو می‌تواند روی عناوین بیشتری کار کند. آقای Tero Virtala مدیر عامل رمدی در جدیدترین گزارش مالی استودیو، اعلام کرد که در سال ۲۰۱۹ درآمدی به میزان ۳۱.۶ میلیون یورو داشته‌اند که بخش اعظم آن حاصل فروش Control و مابقی از فروش Alan Wake است.

ویرتالا در ادامه‌ی گزارش، به برنامه‌های آینده‌ی استودیوی رمدی اشاره و اعلام کرد که آن‌ها روی چهار پروژه‌ی مختلف کار می‌کنند. پروژه‌ی اول، ساخت دو محتوای داستانی اضافه برای Control است که پیش از این تایید شده بودند. این دو محتوا با نام‌های The Foundation و AWE مخاطب را بیشتر با دنیای بازی و همچنین ساختمان عجیب The Oldest House آشنا خواهد کرد. هر دو محتوا احتمالا تا اواسط تابستان به صورت پولی در دسترس قرار خواهند گرفت.

پروژه‌ی بعدی هم باز چیزی‌ست که پیش از این درباره‌اش می‌دانستیم؛ کمپین داستانی عنوان CrossFireX که قسمت اولش یکی از محبوب‌ترین عناوین شوتر اول شخص آنلاین در جهان به شمار می‌آید. رمدی در نسخه‌ی جدید با شرکت کره‌ای Smilegate همکاری می‌کند تا یک بخش داستانی جذاب در کنار بخش چندنفره به ارمغان آورد. این عنوان هم قرار است در سال جاری میلادی، یعنی نهایت تا پایان پاییز سال آینده برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

پروژه‌ی سوم که متفاوت‌ترین بازی رمدی تا به حال محسوب می‌شود، پروژه‌ای با اسم رمز Vanguard است. رمدی با این بازی می‌خواهد برای اولین بار پا به دنیای آثار چندنفره بگذارد. این اثر به عنوان یک «تجربه‌های چندنفره‌ی طولانی مدت تحت پشتیبانی» توصیف می‌شود که قرار است همچون آثاری Destiny و The Division طی چند سال محتواهای جدید دریافت کند و در عین حال، امضای رمدی و مکانیک‌های خاص آثار استودیو در آن به چشم بخورد. ویرتالا اعلام کرد که این پروژه هم‌اکنون به مرحله‌ای رسیده است که یک نسخه‌ی قابل بازی از آن موجود باشد.

پروژه‌ی چهارم و آخر اما مرموزترین بازی رمدی‌ست که هنوز رونمایی نشده است و اطلاعاتی از آن وجود ندارد. ویرتالا در گزارش صرفا اشاره کرد که ساختار این بازی، بر اساس آثار شاخص استودیو است و روند ساختش به خوبی پیش می‌رود. با این اوصاف، پروژه‌ی رونمایی نشده یک تجربه‌ی داستانی ارائه خواهد داد. یعنی بالاخره Alan Wake 2 را خواهیم دید؟ هم‌‌اکنون هشت سال از آخرین ملاقات‌مان با الن ویک می‌گذرد و دل‌مان حسابی برایش تنگ است. حالا که حقوق ساخت و نشر بازی هم در اختیار خود رمدی قرار دارد، پس چه زمانی بهتر از این؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا