برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

استودیو رمدی ساخت بازی Kestrel را لغو کرد

تمرکز بهتر روی دیگر پروژه‌ها

استودیو رمدی ساخت بازی Kestrel را لغو کرد ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی Kestrel

استودیو رمدی اینترتینمنت ساعاتی قبل در پیامی اعلام کرد که ساخت بازی Kestrel به خاطر تمرکز بیشتر روی دیگر پروژه‌ها به کلی متوقف شده است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، رمدی در حال حاضر روی توسعه چندین پروژه مختلف کار می‌کند. در واقع، جدا از بازسازی دو بازی اول سری مکس پین، دنباله کنترل و بازی چندنفره آن نیز در دست ساخت قرار دارد که در کنار این‌ها، یک پروژه مرموز دیگر با نام Kestrel ساخته می‌شد.

این پروژه که با نام رمزی Vangaurd نیز شناخته می‌شود، در واقع یک بازی سرویس محور رایگان چندنفره آنلاین بود که مراحل ایده‌پردازی و طرح‌های مفهومی خود را پشت سر می‌گذاشت. با این حال، گویا این عنوان هرگز به مرحله تولید نرسیده و ساعاتی پیش رمدی اینترتینمنت در پیامی اعلام کرد که برای تمرکز بهتر روی سایر پروژه‌ها، تصمیم گرفته تا ساخت این عنوان را به کلی متوقف کند.

مدیر استودیوی رمدی در این زمینه توضیح می‌دهد:

پروژه Kestrel پتانسیل خوبی داشت، اما در مرحله طرح‌های اولیه و مفهومی بود. پروژه‎‌های دیگر ما پیشرفت خوبی داشتند و وارد مراحل توسعه بعدی خود شده‌اند. به همین خاطر، این به نفع ما است که تمرکز خود را روی دیگر پروژه‌ها بگذاریم. اعضای تیمی که روی این بازی مشغول به کار بودند، به دیگر تیم‌ها ملحق می‌شوند تا با تمرکز ویژه روی پروژه‌ها کار کنند.

این راهی است که مطمئن شویم سایر پروژه‌ها با سرعت خوبی به پیشرفت خود ادامه می‌دهند. اگرچه تصمیم گرفتیم این پروژه را لغو کنیم، اما تیم سازنده تجربه زیادی در این مسیر به دست آورده است. از تیم کسترل تشکر می‌کنیم.

بهتر است بدانید که طبق گزارش اخیر رمدی، این استودیو قصد دارد روند اصلی ساخت ریمیک دو بازی اول سری Max Payne را حداکثر تا سه ماهه دوم سال مالی جاری آغاز کند. همچنین، گفته شده که توسعه بازی Control 2 از ماه جولای پیش‌رو وارد مرحله پیش تولید خواهد شد. اسپین آف سری کنترل با نام رمزی Condor نیز به تازگی وارد مرحله اصلی تولید شده اکه احتمالا این عنوان زودتر از دیگر پروژه‌ها به بازار عرضه می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments