تمرکز استودیو رمدی روی ساخت بازی Control 2

بعد از عرضه موفق آلن ویک ۲

ساخت بازی Control 2

به دنبال انتشار موفقیت‌آمیز بازی آلن ویک ۲، استودیوی رمدی اینترتینمنت در حال حاضر روی ساخت بازی مورد انتظار Control 2 متمرکز شده است.

بعد از یک دهه صبر و انتظار، در نهایت دنباله سری آلن ویک توسط استودیوی رمدی روانه بازار شد و همان‌طور که انتظار می‌رفت، به لطف روایت داستان جذاب و گیم پلی هیجان‌انگیز تحسین منتقدها و هوادارها را برانگیخت و برای دریافت جایزه بهترین بازی سال با دیگر آثار رقابت می‌کند.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که کار استودیوی رمدی با این بازی تا حدودی به پایان رسیده و تیم سازنده از همین حالا به طور جدی توسعه بازی Control 2 را آغاز کرده است. لئونید اسپانوف، طراح ارشد گیم پلی در استودیوی رمدی اینترتینمنت، به تازگی در صفحه شخصی خود در توییتر خاطرنشان کرده که اعضای استودیو این بار روی ساخت بازی کنترل ۲ تمرکز کرده‌اند.

لئونید اسپانوف در توییتی خاطرنشان کرده ساخت بازی Alan Wake 2 یک ماجراجویی بی‌نظیر برای او بوده و در حال حاضر او به همراه دیگر بازی‌سازها مشغول توسعه بازی کنترل ۲ است. با توجه به اظهارات این طراح، ظاهرا به این زودی‌ها اطلاعات و خبرهای مختلفی در خصوص این پروژه به اشتراک گذاشته نخواهد شد و بازیکن‌ها باید حالا حالاها برای معرفی این بازی منتظر بماند.

با استناد بر جدیدترین گزارش مالی استودیوی رمدی، ظاهرا روند ساخت بازی Control 2 در مرحله‌ توجیه طرح مفهومی قرار دارد. آن‌طور که سازندگان اعلام کردند، این پروژه بسیار بلندپروازانه بوده که البته تیم سازنده پیشرفت خوبی در زمینه طراحی و ساخت آن داشته است.

استودیوی رمدی اینترتینمنت پیش‌تر اعلام کرده بود که مرحله توجیه طرح مفهومی بازی تا چند فصل آینده ادامه خواهد داشت تا عناصر کلیدی به خوبی شناسایی شوند. با اتمام این بخش از پروژه، انتظار می‌رود که تیم سازنده وارد فاز بعدی ساخت بازی کنترل ۲ شود. بدین ترتیب، گویا به این زودی‌ها نباید منتظر معرفی Control 2 باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا