#مهسا_امینی

شخصیت رد هالک احتمالا در سریال She-Hulk معرفی خواهد شد

آیا بالاخره با هالک قرمز ملاقات خواهیم کرد؟

شخصیت رد هالک

این‌طور که به‌نظر می‌رسد، بالاخره زمان آن فرا رسید و طرفداران کمیک بوک‌های مارول می‌توانند خود را برای معرفی شخصیت رد هالک در سریال She-Hulk آماده کنند.

طی سال‌های گذشته شایعه‌ها و گزارش‌های مختلفی درباره‌ی شخصیت رد هالک در فضای مجازی منتشر شد. بسیاری از طرفداران کمیک بوک‌های مارول انتظار داشتند این شخصیت برای نخستین بار در فیلم سینمایی Captain America: Civil War حضور یابد اما این اتفاق رخ نداد. پس از آن، گمانه‌زنی‌هایی پیرامون حضور این ضدقهرمان در Avengers: Endgame به‌وجود آمد اما هرگز او را در این فیلم ملاقات نکردیم. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، بالاخره زمان ملاقات با نسخه‌ی قدرتمند ژنرال تاندربولت راس فرا رسیده است.

طبق گزارش اختصاصی که وب سایت Geeks World Wide منتشر کرده است، برای نخستین بار در جریان سریال She-Hulk با رد هالک روبرو خواهیم شد. در حال حاضر مشخص نیست ژنرال تاندربولت راس چگونه به نسخه‌ی قدرتمند خود تبدیل می‌شود اما با توجه به اطلاعات موجود، راس در فیلم Black Widow حضور دارد. احتمال می‌رود زمینه‌سازی‌ها برای معرفی نسخه‌ی قدرتمند ژنرال راس در جریان اولین فیلم مستقل بلک ویدیو صورت بگیرد. در ضمن، گمانه‌زنی‌هایی هم پیرامون نقش‌آفرینی این ژنرال ارتش آمریکا در سریال The Falcon & the Winter Soldier وجود دارد که نمی‌توان با قاطعیت آن‌ها را رد یا تایید کرد.

همان‌طور که اشاره شد، در حال حاضر اطلاعاتی درباره‌ی نحوه‌ی معرفی رد هالک در دسترس نیست اما نحوه‌ی معرفی او در دنیای سینمایی مارول با نحوه‌ی معرفی‌اش در کمیک بوک‌ها متفاوت خواهد بود. ژنرال راس در کمیک بوک‌ها به رد هالک تبدیل شد تا به‌عنوان یک سلاح علیه هالک مورد استفاده قرار گیرد اما اگر گزارش وب سایت Geeks World Wide صحیح باشد، باید منتظر تقابل رد هالک و هالک-دخت باشیم. در ضمن، این گزارش اختصاصی اطلاعات دیگری را هم شامل می‌شود که خواندن آن‌ها خالی از لطف نیست:

ژنرال راس حضوری طولانی در کمیک بوک‌های مارول دارد اما اولین حضور رد هالک به سال ۲۰۰۸ میلادی و جلد شماره‌ی یک کمیک بوک Hulk باز می‌گردد. این شخصیت در ابتدا به‌عنوان یک دشمن مرموز معرفی شد و مدتی بعد هم رالک نام گرفت. او همچنین در کمیک بوک‌ها ابومینیشن را به قتل رساند. هالک-دخت و هالک در یکی از کمیک بوک‌های سال ۲۰۱۰ به تاسیسات Advanced Idea Mechanics نفوذ می‌کنند. هالک-دخت با مودوک و هالک هم با رالک به مبارزه می‌پردازد. همچنین در این کمیک بوک مشخص می‌شود که مودوک سازنده‌ی رالک است.

در بخش دیگر گزارش Geeks World Wide آمده است:

هویت واقعی رالک تا سال ۲۰۱۰ و خط داستانی World War Hulk نامشخص ماند تا اینکه فاش شد این ضدقهرمان همان ژنرال راس است. رد هالک بعدها به انتقامجویان پیوست و در بازنشر کمیک بوک‌های Marvel NOW در سال ۲۰۱۲ میلادی گروه تاندربولتس یا صاعقه‌ها را تاسیس کرد. با توجه به اتفاق‌هایی که در کمیک بوک‌ها رخ داد، به‌نظر می‌رسد مودوک شخصیت منفی سریال She-Hulk باشد. همچنین احتمالا در جریان این سریال زمینه‌چینی برای معرفی گروه صاعقه‌ها انجام خواهد گرفت.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعات قابل‌توجهی از سریال مورد انتظار She-Hulk در دسترس نیست. نه تنها نمی‌دانیم بازیگر هالک-دخت چه کسی خواهد بود، بلکه تاریخ یا سال پخش آن هم هنوز مشخص نشده است. تا به این لحظه، تنها حضور جسیکا گائو (Jessica Gao) به‌عنوان شورانر در تیم تولید تایید شده است. گائو پیش از این روی سریال‌های Rick and Morty و Take My Wife کار کرده بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا