شایعه: بازی Red Dead Redemption Remastered در دست توسعه است

راکستار بر نوار توسعه ریمستر

شایعه توسعه Red Dead Redemption Remastered

استودیو راکستار شاید با معرفی نکردن بازی GTA VI طرفداران را آزار داده باشد، ولی عرضه سه گانه GTA: The Trilogy – The Definitive Edition و حال به احتمال زیاد Red Dead Redemption Remastered سعی دارد جبران کند.

دنیای همیشه پر شایعه بازی‌های ویدیویی اخباری تازه و خوشحال کننده برای ما دارد. طبق شایعاتی تازه از بخش فرانسوی مجله معروف Rockstar، بازی Red Dead Redemption Remastered در دست توسعه قرار دارد. این مجله که توسط Dark Side of Gaming ترجمه شده، هیچ اشاره‌ای به پلتفرم‌های این بازی ندارد، با این حال در این مجله اعلام شده که نحوه توسعه این بازی بسیار شبیه به مجموعه Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition که به‌زودی انتشار می‌یابد خواهد بود.

اینگونه به‌نظر می‌رسد که بازی Red Dead Redemption Remastered در اولین مراحل توسعه قرار داشته و فاصله بسیاری با انتشار این بازی داریم. همانطور که پیش‌تر گفته شد، هیچ اشاره‌ای به پلتفرم‌های این بازی نشده، بااین حال ما گمان داریم این بازی در کنار کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر شود. ما در حال حاضر نمی‌دانیم توسعه این بازی چقدر زمان خواهد برد پس این احتمال وجود دارد که نسخه ریمستر بازی Red Dead Redemption برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر نشود. این نکته را نیز باید بیان کرد که مجله Rockstar سابقه بسیار درخشانی در افشا کردن اطلاعات از استودیو راکستار و بازی‌های منتشر نشده آن‌ها در اختیار عموم قرار داده است، بااین حال به هیچ شایعه‌ای نباید اعتنا کرد.

اگر بازی Red Dead Redemption Remastered به حقیقت بپیوندد، باید انتظار داشته باشیم که نسخه اصلی آن مانند نسخه نسل ششمی سه گانه Grand Theft Auto: The Trilogy از فروشگاه‌های شرکت‌ها حذف شود، بااین حال همانطور که شاهد هستید نسخه نسل نهمی سه گانه Grand Theft Auto سعی کرده به کلیت بازی نسل ششمی خود پایبند باشد. البته همانطور که در متن اطلاعات منتشر شده از سه گانه GTA مطالعه کردید، ما شاهد نورپردازی کاملا جدید، بافت‌های با کیفیت بالا، افزایش میدان دید و نحوه کنترل بازی مشابه بازی Grand Theft Auto V خواهیم بود. از همین رو ما انتظار داریم که Red Dead Redemption Remastered از نظر جلوه‌های بصری تغییراتی مانند سه گانه Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition و از نظر گیم پلی چیزی شبیه به بازی Red Dead Redemption 2 شود.

واضح است که استودیو راکستار مثل بسیاری استودیوهای دیگر در حال ریمستر کردن عناوین قدیمی و محبوب خود است. شرکت مادر این استودیو یعنی Take-Two Interactive پیش‌تر در ماه می اعلام کرده بود که آن‌ها سه عنوان ریمیک/ریمستر معرفی نشده دارند که در کنار نسخه نسل نهمی Grand Theft Auto V، Kerbal Space Program و البته نسخه‌ای اختصاصی از بازی Grand Theft Auto Online در دست توسعه هستند. بسیاری گمان داشتند که این سه بازی شامل سه گانه Grand Theft Auto خواهند شد، ولی با توجه به شایعات اخیر و اعلام شرکت تیک‌تو در ماه می، دو بازی دیگر در راه هستند و ما انتظار داریم که هرچه زودتر اخباری درباره Red Dead Redemption Remastered و بازی سومی که از این استودیو ریمستر خواهد شد بشنویم. نظر شما درباره Red Dead Redemption Remastered چیست؟ آیا به تجربه این بازی خواهید پرداخت؟ به‌نظر شما سومین بازی ریمستر شده راکستار کدام بازی خواهد بود؟ نسخه ریمستر شده Bully نیز در راه است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا