1%
  • 0/10

جزئیات شوکه‌کننده‌ای از معمای Red Dead Redemption 2 به اشتراک گذاشته شد

کشف جدید

جزئیات شوکه‌کننده‌ای از معمای Red Dead Redemption 2 به اشتراک گذاشته شد ۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
معمای Red Dead Redemption 2

یکی از کاربران جزئیات جدیدی از معمای Red Dead Redemption 2 مرتبط با مفقودی یکی از شخصیت‌های جانبی بازی به اشتراک گذاشته است.

عنوان Red Dead Redemption 2 شامل تعداد قابل توجه و متنوعی از کوئست‌های جانبی و معماهای مهیج می‌شود که پلیرها می‌توانند فارغ از بخش داستانی، به کشف و تجربه آن‌ها بپردازند. گیمرها می‌توانند با هر کدام از اعضای گروه ون در لین (van der Linde) در فعالیت‌های منحصر به فردی شرکت داشته که از جمله آن‌ها می‌توان به سرقت از کالسکه‌های افراد مختلف و حتی پرداختن به ماهی‌گیری اشاره داشت. هر کدام از شهرهای بازی نیز شامل شخصیت‌های جانبی می‌شود که هر کدام کوئست‌های جانبی مخصوص به خود را دارند. اکنون به نظر می‌رسد یکی از کاربران یک قدم به حل کردن یکی از معمای Red Dead Redemption 2 نزدیک شده است.

یکی از کاربران وبسایت ردیت به نام Schmiddyboy88 جزئیاتی که به تازگی کشف را کرده را در ساب‌ردیت بازی مذکور به اشتراک گذاشته است که به معمای شاهزاده IKZ مرتبط می‌شود. بیرون از سالن Van Horn، پلیرها می‌توانند پوستری پیدا کنند که خبر از مفقودی شخصی به نام شاهزاده ایزابو کاترینا زینسمایستر (Isabeau Katharina Zinsmeister) از گرند داچی از لاکسمبورگ می‌دهد. 

درون فروشگاه ون هورن، پلیر می‌تواند صندوقی را پیدا کند که در قسمت جلویی آن حروف I-K-Z درج شده است. همین موضوع باعث شده که این کاربر شک کند این صندوق می‌تواند به معمای مورد بحث ارتباط داشته باشد. یا این صندوق پیش از این دزدیده شده و اکنون برای فروش قرار داده شده و یا به نوعی دیگر به مفقودی مذکور ربط داشته باشد.

مفقودی شاهزاده ایزابو یکی از قدیمی‌ترین معماهای بازی به شمار رفته که پس از شش سال از عرضه بازی، نتیجه‌ای برای آن حاصل نشده است. وجود پوستر مفقودی این شخصیت می‌تواند حاکی از آن باشد که در ابتدا برنامه‌ دیگری برای کاراکتر در نظر گرفته شده بود. 

برخی از کاربران این نکته را مورد تایید قرار داده‌اند که این کوئست بخشی از محتوای حذف شده از بازی است و مدلی برای شخصیت ایزابو نیز در فایل‌های بازی وجود دارد. کاربران هم‌چنین به این موضوع اشاره داشته‌اند که صندوق اشاره شده شامل نشان ملی گرند داچی از لاکسمبورگ می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments