1%
  • 0/10

منتظر بسته الحاقی جدید بازی Red Dead Redemption 2 باشیم؟

صرفا به‌روزرسانی یا یک محتوای جدید؟

منتظر بسته الحاقی جدید بازی Red Dead Redemption 2 باشیم؟ ۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بسته الحاقی جدید بازی Red Dead Redemption 2

براساس اطلاعات استخراج شده شاید به زودی شاهد رونمایی از یک به‌روزرسانی یا منتظر بسته الحاقی جدید بازی Red Dead Redemption 2 باشیم.

شش سال از عرضه عنوان Red Dead Redemption 2 می‌گذرد و این اثر هم‌چنان به عملکرد تجاری موفق خود برای شرکت راک‌استار ادامه می‌دهد. اگرچه آمار و ارقام RDR 2 به مانند مجموعه Grand Theft Auto و به خصوص GTA 5 نبوده اما این عنوان هم‌چنان میزان قابل توجهی پلیر داشته و هم‌اکنون که در حال خواندن این متن هستید بازی بیش از 32 هزار نفر پلیر همزمان در استیم دارد.

با توجه به این موضوع که بازی هم‌چنان میزان قابل توجهی مخاطب دارد، افراد بسیاری متعجب هستند که چرا راک‌استار بسته الحاقی مهمی برای این اثر سترگ و تحسین شده خود عرضه نکرد. بسته الحاقی Undead Nightmare که برای بازی Red Dead Redemption عرضه شد یکی از بهترین تجربیات مرتبط با این بازی محسوب می‌شد. در حالی که اکنون تمامی تمرکز راک‌استار معطوف به تولید و توسعه نسخه ششم GTA شده، چندین تغییر صورت گرفته در بک‌اند یا پس‌زمینه صفحه استیم Red Dead Redemption 2 حاکی از آن است که شاید به زودی شاهد انتشار محتوایی مرتبط و یا حتی رونمایی از بسته الحاقی جدید بازی Red Dead Redemption 2 باشیم.

به گزارش نشریه PCGamesN، پس‌زمینه صفحه استیم عنوان مذکور اخیرا فعالیت‌ها و تغییرات فراوانی داشته است. در سال 2024 تقریبا هر روز پس‌زمینه صفحه استیم این بازی یک به‌روزرسانی دریافت کرده است. این آمار به لطف SteamDB استخراج شده است که هرگونه تغییر صورت گرفته توسط توسعه‌دهنده روی بازی خود را ذخیره و رهگیری می‌کند.

باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که تنها این موضوع که توسعه‌دهنده در یک ماه و نیم اخیر، پس‌زمینه صفحه استیم بازی خود را به طور مرتب به‌روزرسانی و دستخوش تغییرات مختلف کرده بدین معنی نیست که عرضه به‌روزرسانی یا یک بسته الحاقی برای آن حتمی شده است. در عین حال نکته قابل توجه، سرعت انتشار این به‌روزرسانی‌ها است. برای مثال براساس اطلاعات به دست آمده در بازه زمانی 4 سپتامبر تا 2 اکتبر سال گذشته، یک مورد به‌روزرسانی برای RDR 2 منتشر نشده بود. اکنون در یک ماه و نیم گذشته تعداد 72 مورد به‌روزرسانی برای صفحه بازی صورت گرفته. تمامی این نکات شاید در نهایت به انتشار یک رویداد جدید برای Red Dead Online خلاصه شود. باید منتظر اخبار رسمی توسط راک‌استار در این خصوص بمانیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments