#مهسا_امینی

رویداد جدید بازی Red Dead Redemption 2 با برف شروع شد؟!

کریسمس در رد دد ۲

رویداد جدید بازی Red Dead Redemption 2

اگر امروز رویداد جدید بازی Red Dead Redemption 2 را تجربه کنید، می‌توانید شاهد بارش برف در نقاط مختلف نقشه باشید! با این وجود هنوز مشخص نیست که این برف فقط قرار است ظاهر بازی را عوض کند، یا اینکه سازندگان جزئیات بیشتری را به آن اضافه خواهند کرد.

معمولا شرکت راکستار گیمز دیگر مانند سابق بازی وسترن و جذاب Red Dead Redemption را آپدیت نمی‌کند و به نحوی عمر آن را پایان یافته می‌نامد. این در حالی است که بازیکنان هنوز هم به تجربه این عنوان جذاب پرداخته و بخش آنلاین آن را پر می‌کنند. با این وجود، هربار که قرار باشد تا رویداد فصلی یا خاصی به بازی‌های آنلاین راکستار گیمز اضافه شود، قطعا عنوان GTA Online گزینه اول و اصلی خواهد بود. اما چنان که پیداست، شاید، آن هم فقط شاید سازندگان اینبار کمی هم پس از گذشت چند سال، به فکر RDR 2 افتاده باشند.

امروز صبح، از وقتی که کاربران وارد بازی شده‌اند، همه آن‌ها متوجه یک تغییر فوق‌العاده بزرگ در نقشه شدند؛ برف می‌بارد! بله، در رویداد جدید بازی Red Dead Redemption 2 شه و جاده‌ها سفید شده‌اند و این برف در حال اضافه شدن است. با این وجود، هنوز نمی‌دانیم که آیا این فقط یک تغییر هوای ساده صرفا به دلیل آمدن فصل سرما است، یا اینکه راکستار گیمز برنامه خاصی را برای این بازی دارد. این در حالی است که بسیاری از بازیکنان خبر داده‌اند که در بازی آن‌ها بار برفی وجود ندارد و این صرفا یک باگ یا گلیچ بوده که برطرف می‌شود.

از طرفی نیز جمع بسیاری از کاربران این مورد را تایید کرده و اعلام کرده‌اند که بازی آن‌ها از امروز برف داشته و آن‌ها بی‌صبرانه منتظر شروع یک رویداد خاص هستند. برخی از آن‌ها حتی سعی کرده‌اند تا با رفتن به گوشه گوشه نقشه بازی، به دنبال سرنخ و جزئیات تازه بگردند اما تاکنون هنوز هیچ چیز پیدا نشده است.

به هر حال اینکه یک رویداد جدید به بازی Red Dead Redemption 2 اضافه شود، خود می‌تواند بازیکنان به بسیار بیشتر از قبل به سمت بازی کشانده و افراد را هیجان‌زده کند. ولی مشکل اصلی اینجاست که پس از گذشت حدود ۱۲ ساعت، هنوز هیچ خبری در بازی نیست و برخی هم اصلا برفی ندیدند که خبری هم باشد. در هر صورت هیچ بعید نیست که استفاده از مادهای مختلف، باگ یا حتی رسیدن به یک مرحله داستانی به صورت اتفافی باعث شده باشد تا داخل بازی برف باریده و کاربران فکر کنند که این یک رویداد جدید است.

اما نظر شما درباره این تغییر چیست؟ آیا شما هم با اجرای آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 امروز شاهد بارش برف بودید؟


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا