1%
  • 0/10

کیفیت اجرایی بازی Red Dead Redemption در پلی استیشن 5 مشخص شد

یکسری ارتقاهای کوچک

کیفیت اجرایی بازی Red Dead Redemption در پلی استیشن 5 مشخص شد ۰ ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Red Dead Redemption در پلی استیشن 5

به تازگی کیفیت اجرایی بازی Red Dead Redemption در پلی استیشن 5 مشخص شده و اکنون می‌دانیم این عنوان با رزولوشن 4K و نرخ فریم ۳۰ روی این کنسول اجرا می‌شود.

شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) مدتی پیش پس از سال‌ها انتظار رسما اعلام کرد که نسخه اول بازی Red Dead Redemption که در سال ۲۰۱۰ برای کنسول‌های پلی استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 منتشر شده بود، برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حال این خبر چندان با واکنش مثبتی از سوی طرفداران همراه نبود و بسیاری از آن‌ها به انتقاد از راکستار گیمز پرداختند، زیرا این عنوان یک پورت ساده است که تقریبا بدون هیچ پیشرفت و ارتقایی با قیمت ۵۰ دلار فروخته می‌شود.

با این حال این طور که به نظر می‌رسد، بازی Red Dead Redemption در پلی استیشن 5 شامل یکسری پیشرفت‌ها و ارتقاها می‌شود. نسخه پلی استیشن 4 این عنوان با استفاده از قابلیت پشتیبانی از نسل قبل روی پلی اسیتشن 5 قابل تجربه است و این طور که کانال یوتیوب The PlayStation Tester اعلام کرده، بازی روی کنسول نسل نهمی سونی با رزولوشن 4K اجرا می‌شود، اما نرخ فریم آن همچنان روی عدد ۳۰ قفل شده است. علاوه بر این، بازی Red Dead Redemption در کنسول پلی استیشن 5 شامل ویژگی‌های تصویری زیر نیز می‌شود:

  • Anti-Aliasing (Fidelity FX Super Resolution 2 or FXAA)
  • Motion Blur
  • Subtitle Scale
  • Objective Scale
  • Help Text Scale

همان طور که گفته شد، پورت نسل هشتمی بازی Red Dead Redemption هم اکنون با قیمت ۵۰ دلار روی کنسول‌های پلی استشن 5 و نینتندو سوییچ در دسترس است. همچنین دارندگان کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس نیز می‌توانند با استفاده از قابلیت پشتیبانی از نسل قبل، نسخه ایکس‌باکس 360 را تجربه کنند که هم قیمت پایین‌تری دارد، هم روی کنسول‌های نسل نهمی با رزولوشن 4K اجرا می‌شود و همچنین شامل بخش چندنفره نیز می‌شود که در نسخه پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ غایب است. هنوز مشخص نیست این عنوان برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد یا خیر.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments