#مهسا_امینی

قیمت بازی Red Dead Online به‌زودی افزایش پیدا می‌کند

Rockstar Games جوایز ویژه‌ای برای خریداران در نظر گرفته است

قیمت بازی Red Dead Online به‌زودی افزایش پیدا می‌کند عرفان بدری ۰ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Red Dead Online

همان طور که پیش از این نیز اعلام شده بود، قیمت نسخه مستقل بازی Red Dead Online از 27 بهمن از 4.99 دلار به 19.99 دلار افزایش پیدا می‌کند، به همین دلیل Rockstar Games برای بازیکن‌هایی که تا این تاریخ بازی را خریداری کنند، یک پاداش مخصوص مشخص کرده است.

بخش چند نفره بازی تحسین شده Red Dead Redemption 2 که با نام Red Dead Online شناخته می‌شود، از ماه مه سال 2019 برای کاربران این بازی در دسترس قرار گرفت، اما شرکت Rockstar Games در اواخر سال میلادی گذشته، نسخه مستقلی را از بازی Red Dead Online منتشر کرد. این عنوان که هم‌اکنون برای تمام پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، PS4 و Xbox One در دسترس است، فعلا 4.99 دلار قیمت دارد،‌ اما از تاریخ 15 فوریه (27 بهمن)، قیمت آن به 19.99 دلار افزایش پیدا می‌کند.

Rockstar Games برای تشویق بازیکن‌های بیشتر به خریداری این عنوان تا تاریخ ذکر شده، یک پاداش ویژه را برای آن‌ها در نظر گرفته است. به همین منظور تمام افرادی که چه از طریق Red Dead Redemption 2 و چه از طریق نسخه مستقل بازی Red Dead Online، این عنوان را تجربه کرده باشند یا که تا 15 فوریه (27 بهمن) آن را بخرند، این جوایز را دریافت خواهند کرد. این جوایز شامل یکسری لباس و تجهیزات برای شخصی سازی، یک نوع فشنگ با تندی بالا برای تمام سلاح‌ها و 5000 واحد XP رایگان می‌شود. علاوه بر آن تا این تاریخ، خرید تمام سلاح‌ها در بازی با 50 درصد تخفیف، خرید از فروشگاه Fence با 40 درصد تخفیف و خرید هر لباس و آیتم تزئینی‌ای با 30 درصد تخفیف همراه است. تمامی این پاداش‌ها ظرف 72 ساعت پس از تجربه بازی Red Dead Online، برای بازیکن در دسترس قرار می‌گیرند.

بازی Red Dead Online و Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، Stadia ،PS4 و Xbox One در دسترس قرار دارد. همچنین دارندگان کنسول‌های نسل نهمی Xbox Series S ،PS5 و Xbox Series X نیز می‌توانند با استفاده از قابلیت پشتیبانی از نسل قبل، این عناوین را تجربه کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا