#مهسا_امینی

منتظر به‌روزرسانی بازی Red Dead Online در آینده نزدیک نباشید!

روند نا امید کننده به‌روزرسانی‌های Red Dead Online ادامه دارد

به‌روزرسانی کریسمس ۲۰۲۱ Red Dead Online

رسیدگی ضعیف استودیو راکستار به بازی Red Dead Online‌ تمامی ندارد. اخبار تازه فاش شده خبر از آینده نا امید کننده بازی Red Dead Online‌ می‌دهند.

افشاگر معتبر بازی Red Dead Redemption 2 اخباری تازه از آینده نا امید کننده بخش آنلاین این بازی را فاش کرد. ما طی سال‌های اخیر شاهد توجه کم راکستار به بازی Red Dead Online نسبت به بازی GTA Online بوده‌ایم که ماه اخیر یک به‌روزرسانی داستانی بسیار مهم دریافت کرد و این در حالی‌ست که Red Dead Online مدت زمان بسیاری‌ست که هیچگونه به‌روزرسانی در خور نام Red Dead Redemption دریافت نکرده است. این موضوع زمانی نا امید کننده‌تر می‌شود که طبق گفته افشاگر معتبری که Tez2 نام دارد، ما تا پیش از پایان سال جاری میلادی نیز هیچگونه به‌روزرسانی دریافت نخواهیم کرد.

این افشاگر معروف که در شبکه اجتماعی توییتر با نام Tez2 شناخته می‌شود، صحت این خبر را تایید کرده است. او اشاره داشت گرچه راکستار در تاریخ ۱۷ آذر ماه به‌روزرسانی کوچکی به منظور آماده سازی این بازی برای تعطیلات کریسمس انتشار داده، در حال حاضر هیچ خبری از به‌روزرسانی بزرگ نهایی برای کریسمس نیست و همچنین اعتقاد دارد اگر تیم سازنده هیچ برنامه‌ای برای یک به‌روزرسانی جامع ندارند، به‌روزرسانی کوچک آماده سازی بی فایده و بیهوده است. این افشاگر در توییتر خود نوشت:

استودیو راکستار به‌‌روزرسانی آماده سازی کریسمس را برای Red Dead Online انتشار داد، ولی خبری از به‌روزرسانی جامع نیست. اگر به‌روزرسانی جامع در دستور کار نیست، انتشار به‌روزرسانی آماده سازی بی فایده است.

در زمان انتشار این خبر، هیچگونه از اطلاعات منتشر شده در این مطلب توسط راکستار تایید نشده و انتظار تایید یا تکذیب از طرف آن‌ها را نیز نداریم. همه می‌دانیم که استودیو راکستار اگر محتوای جدیدی برای معرفی نداشته باشد، به هیچ عنوان خبری از آن‌ها منتشر نشده و هیچگونه واکنشی به شایعات نشان نمی‌دهند و در حقیقت آن را سیاست اصلی خود دانسته و از آن بهره مالی می‌برند. نظر شما درباره سیاست‌های راکستار برای بازی Red Dead Online چیست؟ آیا از نحوه به‌روزرسانی این بازی توسط راکستار رضایت دارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا