#مهسا_امینی
آموزش ساخت شخصیت در Red Dead Online

آموزش ساخت شخصیت‌های معروف فیلم‌های وسترن در Red Dead Online!

رد دد آنلاین را خانه هفت‌تیرکش‌های معروف کنید!

قابلیت شخصی سازی کاراکتر بازی Red Dead Online یکی از نکات فوق‌العاده چشم نواز این بازی‌ست که ترکیب آن با خلاقیت طرفداران، تجربه غرب وحشی را بیش از پیش لذت بخش کرده است.

بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 که حال با نام Red Dead Online شناخته می‌شود، قدرت شخصی سازی بسیار بالایی را در اختیار کاربران قرار داده و به لطف این سیستم فوق پیشرفته شما می‌توانید کوچک‌ترین جزئیات کاراکتر خود را نیز به سلیقه خود طراحی کنید. در همین راستا، ما شاهد ایجاد کاراکترهای خلاقانه بسیاری در این بازی هستیم و برخی کاربران به ساخت کاراکترهای فیلم‌های وسترن معروف هالیوود پرداخته‌اند.

متاسفانه بازی Red Dead Online به شدت از کمبود لباس رنج برده و با گذشت چندین سال از انتشار این بازی، آیتم‌های نسبتا کمی برای خرید با پول درون بازی در دسترس بوده و انتخاب‌های شما محدود است، با این حال این کاربران توانسته‌اند به بهترین شکل کاراکترهای برخی فیلم‌های وسترن را در این بازی طراحی کرده و این روزها تبدیل به مرکز توجه جامعه طرفداران بازی Red Dead Online شوند. ما در این میان شاهد حضور کاراکترهایی از دوران طلایی فیلم‌های وسترن، تا شخصیت‌های منفی و مثبت فیلم‌های کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) هستیم.

خوشبختانه راه‌های بسیاری برای تقلید از این کاربران در امر ساخت کاراکترهای مورد علاقه شما در این بازی وجود داشته و این اشخاص به طور مداوم در شبکه‌های اجتماعی ردیت و یوتیوب، به آموزش ساخت این کاراکترها در بازی Red Dead Online می‌پردازند. این آموزش‌ها معمولا بسیار آسان و مرحله به مرحله بوده و شما می‌توانید شاهد شخصیت مورد علاقه خود به بهترین شکل در بازی Red Dead Online باشید.

بخش داستانی بازی Red Dead Redemption 2 نیز دست شما را تا حد بسیار زیادی برای پوشیدن لباس مشابه با شخصیت مورد علاقه شما باز می‌گذارد و شما قدرت بالایی در تغییر مو، ریش و لباس‌های آرتور دارید، ولی صورت او ثابت بوده و این همان ویژگی‌ایست که بخش آنلاین این بازی را متمایز می‌کند. دست شما در بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 از بخش داستانی این بازی نیز باز تر بوده و در کنار شخصی سازی کامل صورت کاراکتر خود، می‌توانید ابعاد بدن او را نیز تنظیم کرده و او را دقیقا شبیه به بازیگر مورد علاقه خود شخصی سازی کنید.

نحوه ساخت کلینت ایستوود در بازی Red Dead Online

خلافکار و جایزه بگیر معروف دنیای غرب وحشی به دنبال از بین بردن شخص شرور دنیای خود و به دست آوردن گنج اوست. به عقیده بسیاری، ما با بهترین فیلم وسترن تاریخ روبه‌رو هستیم. فیلم خوب، بد، زشت ساخته سرجیو لئون (Sergio Leone) بازیگران نامداری را در خود جای داده و گل سر سبد آن‌ها کلینت ایستوود (Clint Eastwood) است که بهترین شکل در این فیلم رخ نمایی می‌کند. برای بسیاری او نه تنها شخصیت اصلی فیلم خوب، بد، زشت، بلکه شخصیت اصلی غرب وحشی‌ست و از همین رو افراد بسیاری به ساخت او در بازی Red Dead Online فکر می‌کنند.

کاربری با نام War in 94 در یوتیوب موفق شده به بهترین شکل کلینت ایستوود را در این بازی شخصی سازی کند. مدل موی او از منوی شخصی سازی قابل دسترسی نبوده و باید پس از ورود به بازی، به آرایشگاه‌های درون بازی مراجعه کرده و مدل موی او را خریداری کنید. لازم به ذکر است که موهای او مانند شخصیت سوانسون در بخش داستانی بازی بوده که باعث می‌شود کاراکتر شما به بهترین نحو ظاهر یک هفت‌تیرکش را به خود بگیرد.

نحوه ساخت جان وین در بازی Red Dead Online

جان وین (John Wayne) نیز در غرب وحشی به اندازه کلینت ایستوود معروف بوده و طرفداران بسیاری دارد. البته تفاوت‌های بسیاری بین این دو شخصیت بوده و در حالی که ایستوود یک هفت‌تیرکش واقعی‌ست، جان وین اغلب خواسته‌های خود را با رفتارهای خاص و مملو از اعتماد به نفس پیش می‌برد. از معروف‌ترین کاراکترهای او می‌توان به روستر کاگبرن (Rooster Cogburn) در فیلم True Grit و ایتان ادواردز از کهنه سربازان جنگ داخلی آمریکا در فیلم The Searchers یاد کرد.

داستان سری بازی Red Dead Redemption به طور کلی افول و پایان دوران غرب وحشی را به تصویر کشیده و کمتر نمود فیلم‌های جان وین را در این بازی شاهد هستیم، با این حال حضور او در بازی Red Dead Online چشم نواز است. کاربری با نام JimRuthless نه تنها یک، بلکه سه نسخه متفاوت از کاراکترهای متفاوت جاین وین را در کانال یوتیوب خود آموزش داده و می‌توانید راهنمای قدم به قدم ساخت آن‌ها را تماشا کنید و شاهد حضور جان وین به شکل‌های مختلف و البته به بهترین نحو در Red Dead Online باشید. لارم به ذکر است که کانال او تنها به ساخت شخصیت‌های جان وین محدود نشده و آموزش‌های بسیاری از این بازی در کانال او موجود است.

نحوه ساخت شخصیت‌های فیلم Django Unchained در بازی Red Dead Online

فیلم Django Unchained به کارگردانی تارانتینو به عقیده بسیاری یک وسترن مدرن است. این فیلم پیش از جنگ داخلی آمریکا و داستان بازی Red Dead Redemption 2 جریان داشته و داستان دکتر کینگ شولتز و برده تازه رها یافته، جنگو را تعریف می‌کند که به لطف از پای در آوردن خلافکاران اسم و رسمی خاص برای خود بر هم می‌زنند و در سوی دیگر جنگو همسر خود را از چنگال کالوین کندی رها می‌سازد. شکی نیست که این فیلم عناصر بسیاری از دیگر فیلم‌های تارانتینو را در خود جا داده و البته کمدی، بخشی جدا ناپذیر از آن است. این فیلم به راحتی شما را در برابر بسیاری از شخصیت‌های خود قرار می‌دهد، ولی شخصیت‌های دوست داشتنی بسیاری از جمله دکتر شولتز با بازیگری کریستوف والتز (Christoph Waltz) و جنگو با بازیگری جیم فاکس (Jaime Foxx) در این فیلم حضور دارند.

این فیلم از لحاظ زمانی با بازی Red Dead Redemption هم سو نبوده و اتفاقات آن در حدود پنج دهه پیش از بازی رخ می‌دهند، با این حال چرا که نه؟ آموزش ساخت این شخصیت‌ها مانند جان وین توسط JimRuthless تهیه شده و به لطف او می‌توانید شاهد حضور دکتر شولتز و جنگو در بازی Red Dead Online باشید. شما می‌توانید به همراه یکی از دوستان خود در نقش دکتر شولتز و جنگو ظاهر شده و با برگزیدن نقش Bounty Hunter خود را به جای این دو شخصیت جا زده و از تجربه غرب وحشی لذت ببرید.

فیلم‌ها و بازی‌های وابسته به غرب وحشی همیشه طرفداران بسیاری داشته و شخصیت‌های آن‌ها معمولا از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و ترکیب آن‌ها با یکدیگر می‌تواند لذت تجربه این بازی‌ها و فیلم‌ها را چند برابر کند. سیستم فوق پیشرفته شخصی سازی بازی Red Dead Online نکته‌ای بسیار مثبت و عالی بوده که شما را بیش از پیش در قالب دیگر شخصیت‌ها جا می‌زند. شما دوست دارید کدام شخصیت را در بازی Red Dead Online شخصی سازی کنید؟ شخصیت‌های مورد علاقه خود در غرب وحشی را به ما معرفی کنید.


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا