#مهسا_امینی

رویداد کریسمس بازی Red Dead Online همه را غافلگیر می‌کند!

حالت پیشرفته Call to Arms با چاشنی برف

رویداد کریسمس بازی Red Dead Online

کریسمس هر سال بخش‌های جدیدی را به بازی‌های مختلف اضافه می‌کند و رویداد کریسمس بازی Red Dead Online نیز با نقشه‌ها و هدایای بسیار به سراغ آن رفته است.

رویداد کریسمس بازی Red Dead Online ادامه داشته و به زودی شاهد نقشه‌های جدیدی برای بخش Call to Arms طی این هفته خواهیم بود. این نقشه‌های جدید به شما و دوستانتان اجازه می‌دهند در مکان‌های برف گرفته Colter، Rhodes، Emerald Ranch و همینطور Hanging Dog Ranch به مبارزه با دیگر خلافکارها بپردازید.

در حالت عادی، بخش Call to Arms فقط شامل رویارویی شما با دیگر خلافکاران شده، ولی نسخه کریسمس این مد، چاشنی کار را بیشتر می‌کند. شما در این رویداد زمانی که به موج‌های بالاتر برسید، باید در برابر حیواناتی چون گرگ‌ها، کوگارها، خرس‌ها و سگ‌های وحشی نیز قرار بگیرید. این پایان ماجرا نبوده و در نقشه‌های Rhodes و Emerald Ranch باید انتظار قطار کریسمس که مملو از تفنگ‌داران حریف است را نیز بکشید!

دیگر ویژگی افزوده شده به این مدها، اهداف کریسمسی در مکان‌های مختلف این نقشه‌ها هستند که شلیک کردن به تمام آن‌ها یک قدرت نامعلوم طی آن رویداد را به شما هدیه می‌دهد.

البته که نبرد کریسمسی شما بدون پاداش باقی نخواهد ماند و شما طی این مدت پول و XP دو برابر کسب خواهید کرد و همچنین کاربرانی که به آخرین موج از Call to Arms در رویداد کریسمس برسند، می‌توانند یک اسلحه جدید با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنند. لازم به ذکر است که چالش‌های کریسمسی این نقشه‌ها از آغاز تعطیلات کریسمس، تا پایان روز ۵ ژانویه، برابر با ۱۵ دی ماه قابل دستیابی بوده و شما می‌توانید آن‌ها را در نامه‌هایی که از اداره پست یا کمپ خود جمع آوری می‌کنید مشاهده کنید.

در ادامه باید اشاره داشت دیگر تخفیف‌هایی که از هفته پیشین وارد بازی شدند پا بر جا بوده و در کنار آن این رویداد شامل هدایایی در نقش‌های Traders، Moonshiners و Bounty Hunters می‌شود. رویداد کریسمس بازی Red Dead Online را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا این رویداد توانسته نظر شما را جلب کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا