آموزش و نکات بخش Call to Arms بازی Red Dead Online

بالاترین حد خشونت در غرب وحشی را تجربه کنید!

بخش Call to Arms بازی Red Dead Online

خشونت و استرس دو رکن جدانشدنی غرب وحشی هستند که راکستار به‌خوبی از این دو برمی‌آید و با انتشار بخش Call to Arms بازی Red Dead Online آن را به زیباترین شکل ارائه داده است.

حالت جدید افزوده شده در به‌روزرسانی اخیر بازی Red Dead Online با نام Call to Arms شناخته شده که در حقیقت حالت Survival داشته و می‌توانید پول و طلای خوبی از آن به جیب بزنید. طبعا هرچقدر شما مدت زمان بیشتری در این حالت زنده بمانید، لوت پایانی شما بیشتر بوده و با جیب پرتر از آن بیرون می‌آیید. در ادامه قصد داریم نگاهی کلی به این بخش داشته باشیم.

نحوه آغاز و اجرای بخش Call to Arms

پس از انتشار به‌روزرسانی اخیر، شما می‌‌توانید به راحتی از منوی اصلی بخش آنلاین این حالت را آغاز کنید. دیگر روش آغاز این بخش مراجعه به ادارات پست یا کمپ خود و تحویل گرفتن نامه است. شما پس از دریافت نامه می‌توانید با باز کردن کیف (Satchel) خود به بخش Documents رفته و نامه‌ای که از طرف شخص J با مضمون Call to Arms برای شما ارسال شده را مطالعه کنید.

در حال حاضر Call to Arms تنها در ۵ نقطه متفاوت یعنی Blackwater، MacFarlane’s Ranch، Fort Mercer، Strawberry و Valentine قابل اجراست. بالاترین و سخت‌ترین مرحله در این بخش موج دهم است که بیشترین بازدهی را از نظر پول و طلا داشته و پس از آن به پایان می‌رسد. اگر شما و همه یارانتان کشته شدید، می‌توانید در همان لحظه و پیش از خارج شدن از این بخش دوباره برای تکمیل کردن Call to Arms تلاش کنید، بااین حال درصورت خروج یا تمام کردن هر ۱۰ موج باید ۳۵ دقیقه برای آغاز دور جدید صبر کنید.

میزان درآمد بخش Call to Arms

بازی Red Dead Online در این بحث بسیار دست‌ودل باز بوده و تا پایان روز ۱۷ آگوست، برابر با ۲۶ مرداد ماه شما می‌توانید سه برابر حد عادی به جیب بزنید، در عین حال، درآمد این بخش حتی بدون جایزه سه برابر نیز چشم گیر است. شما اگر در حالت عادی و بدون جایزه این بخش را به‌طور کامل به پایان برسانید ۱ شمش طلا، ۳۰۰ دلار ارز بازی و ۲۳۰۰ XP دریافت خواهید کرد.

طبیعتا اگر موج‌های کمتری زنده بمانید این میزان کاهش خواهد یافت.

آموزش‌هایی برای تک نفره بازی کردن بخش Call to Arms

پیش از هرچیز باید گفت که قدرت و تعداد افراد به تعداد شما در این بخش ربطی نداشته و در هر حالت یکسان است، بااین حال تک نفره نیز می‌شود این بخش را به پایان رساند. شما در بازی ۱۰ NPC همراه خود دارید که کمک کردن به آن‌ها بخصوص در حالت تک نفره بسیار مهم است. حتما جان و تفنگ‌های آن‌ها را چک کنید.

استفاده از پشت بام ساختمان‌ها در این بخش بسیار اهمیت داشته و می‌تواند سبب برد شود. تک تیراندازها در هر بخشی بزرگ‌ترین دشمنان شما بوده و از آنجایی که یاران کامپیوتری شما قدرت کشتن آن‌ها را ندارند، شما باید آن‌ها را اولین هدف قرار دهید. دیگر نکته مثبت استفاده از پشت بام فرار از دست نیروهای زره پوش و دشمنان Machete به‌دست بوده، چون آن‌ها از پله ساختمان‌ها بالا نخواهند آمد.

خسیس نباشید و تا می‌توانید تیر و غذا استفاده کنید. شما در جای جای نقشه بسته مهمات دارید که می‌توانید با باز کردن آن‌ها مهمات خود را پر کنید. بدون شک بهترین راه هدشات کردن دشمنان است تا کار شما آسان‌تر شود و استفاده از حالت Dead Eye می‌تواند این کار را به‌شدت ساده کند.

در بخش Call to Arms کارت‌های Ability نیز بسیار کاربردی بوده و استفاده از Fool Me Once و Strange Medicine به‌شدت توصیه می‌شود.

آموزش‌هایی برای چند نفره بازی کردن بخش Call to Arms

مهم‌ترین تفاوت گروهی بازی کردن این بخش جایگیری‌ست. شاید در موج‌های ابتدایی بدون مشکل همه را نابود کنید، ولی در موج‌های بالاتر مهم‌ترین نکته جایگیری درست است که به شما کمک می‌کنید دشمنان را شکست دهید. ما به شما توصیه می‌کنیم که حداقل یک تک تیرانداز در تیم خود داشته باشید تا دربرابر تک تیرانداز حریف و البته ماشین‌های زرهی صف آرایی کند.

شما در حالت تیمی می‌توانید یار خود را در صورت زمین افتادن Revive کنید، پس تا حد امکان به یک نفر از تیم خود نزدیک باشید. شما تیم هستید و بهترین راه در ابتدا تمرکز روی حریفان سرسخت است. استفاده از کارت Quite An Inspiration در حالت چند نفره به‌شدت توصیه می‌شود. در بخش تفنگ‌ها ما استفاده از Carcano Rifle برای مبارزات دور و Repeating Shotgun را برای مبارزات نزدیک پیشنهاد می‌کنیم.

در پایان باید گفت اگر دنبال خشونت تمام عیار در غرب وحشی هستید این بخش بهترین گزینه برای شما بوده و می‌‌تواند شما و دوستانتان را ساعت‌ها سرگرم نگه دارد. آیا شما بخش Call to Arms بازی Red Dead Online را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا