1%
  • 0/10

بازیگر فیلم Rebel Moon فاش کرد چرا نقش گرین ارو را نپذیرفت

او گزینه مورد علاقه طرفداران است

بازیگر فیلم Rebel Moon فاش کرد چرا نقش گرین ارو را نپذیرفت ۰ ۲۶ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر فیلم Rebel Moon

چارلی هونام، بازیگر فیلم Rebel Moon در بخشی از مصاحبه اخیر خود با رسانه Comic Book فاش ساخت چرا نقش گرین ارو را قبول نکرد.

فیلم سینمایی Aquaman and the Lost Kingdom طی روزهای آتی به سینماها می‌آید تا حسن ختامی بر فرنچایز DC Extended Universe باشد. سال‌ها پیش و قبل از اینکه بحث کنار گذاشتن DCEU مطرح شود، طرفداران بشدت منتظر اضافه شدن ابرقهرمانان بیشتر بوده و حتی بازیگران مناسب از دیدگاه خودشان را در شبکه‌های مجازی با یکدیگر به اشتراک می‌گذاشتند.

یکی از ابرقهرمانانی که به دی سی تعلق داشته و طرفداران برای حضورش جلوی دوربین لحظه شماری می‌کردند، گرین ارو (Green Arrow) بود. آن‌ها همچنین چارلی هونام (Charlie Hunnam) را گزینه فوق العاده‌ای برای این نقش می‌دانستند؛ بازیگری بریتانیایی که آثار شاخصی از جمله Pacific Rim ،The Lost City of Z و The Gentlemen را در پرونده هنری خود دارد.

چارلی هونام به منظور تبلیغ فیلم جدیدش، یعنی Rebel Moon اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Comic Book انجام داده است. خبرنگار در بخشی از گفتگو پرسید آیا نقش گرین ارو به او پیشنهاد شد یا خیر. هنرپیشه بریتانیایی این موضوع را تایید کرد اما تاکید داشت هرگز در این باره با زک اسنایدر (Zack Snyder) صحبتی نکرد:

هرگز درباره‌اش با زک صحبت نکردم. راستش را بخواهید نمی‌دانم چه کسانی بودند. تعدادی مرد کت و شلوارپوش بودند که چنین ایده‌ای را مطرح کردند و احتمال می‌دادند حسابی برای ایفای نقش گرین ارو هیجان زده می‌شوم ولی من اشتیاقی نداشتم.

بازیگر فیلم Rebel Moon درباره دلیل نپذیرفتن نقش گرین ارو گفت:

نمی‌دانم گرین ارو کی هست و به همین دلیل نمی‌خواستم [با ایفای چنین نقشی] کسی را ناراحت کرده باشم. من به یک تصویر [از این شخصیت] نگاه کردم و پیش خودم گفتم: «مطمئن نیستم به رنگ سبز علاقه‌ای داشته باشم ولی مطمئن هستم از اسپندکس [الیافی که لباس‌های ابرقهرمانی را با آن می‌دوزند] خوشم نمی‌آید.»

Rebel Moon که اثر جدید زک اسنایدر محسوب می‌شود، نمایش‌های جذابی داشته اما بازخوردهای منتقدان شدیداً ناامیدکننده بوده است. این اثر چهار روز دیگر از طریق نتفلیکس (Netflix) عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments