تاریخ انتشار Rebel Moon 2 بصورت رسمی اعلام شد

منتظر نسخه کارگردان قسمت اول باشید

تاریخ انتشار Rebel Moon 2 بصورت رسمی اعلام شد سورنا رضایی ۰ ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
تاریخ انتشار Rebel Moon 2

در حالی که قسمت اول هنوز به سرویس استریم نتفلیکس نیامده، تاریخ انتشار Rebel Moon 2 از سوی منابع رسمی اعلام شده است.

زک اسنایدر (Zack Snyder) سال‌ها پیش و در حالی که DC Extended Universe تازه شکل گرفته بود، ایده ساخت یک فیلم جنگ ستارگان (Star Wars) را برای لوکاس فیلم فرستاد. طرح او که فضا و لحن جدی‌تری داشت، مورد قبول استودیو آمریکایی قرار نگرفت. از همین رو، اسنایدر ایده‌هایش را اینبار برای وارنر ارسال کرد که آن هم نتیجه‌ای در بر نداشت. فیلمساز آمریکایی نهایتاً با نتفلیکس (Netflix) به توافق رسید تا اپرای حماسی خود را جلوی دوربین ببرد؛ اثری که با نام کامل Rebel Moon: Part One – A Child of Fire شناخته می‌شود.

داستان ماه سرکش: قسمت اول – فرزند آتش در جهانی روایت می‌شود که تحت سلطه یک حکومت فاسد به نام مادِر ورلد (Mother World) قرار دارد. ارتش مادر ورلد به فرماندهی نائب السلطنه بالیساریوس تصمیم می‌گیرد به ماه ولدت حمله کند. در چنین شرایطی، شخصیت اصلی داستان یعنی کورا باید گروهی از مزدوران را دور هم جمع کرده و با کمک آن‌ها مقابل ارتش امپراتوری ظالم بایستد.

تاریخ انتشار Rebel Moon 2 از سوی منابع رسمی اعلام شده است. بر این اساس، علاقه مندان می‌توانند از تاریخ ۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۹ آوریل سال ۲۰۲۴ میلادی) به تماشای اثر مورد نظر بنشینند. در ضمن، این فیلم Rebel Moon: Part Two – The Scargiver نامگذاری شده و دنباله‌ای برای قسمت اول به شمار می‌رود. با اینحال، مشخص نیست اتفاقاتش حول محور کدام شخصیت یا موضوع می‌چرخد.

نتفلیکس اخیراً مصاحبه با زک اسنایدر را در فضای مجازی منتشر کرده است. فیلمساز آمریکایی در بخشی از گفتگو فاش می‌کند Rebel Moon یک «نسخه کارگردان» (Director’s Cut) خواهد داشت که در مقایسه با نسخه اصلی، یک ساعت طولانی‌تر است. اسنایدر وارد جزئیات نشد اما طبق گفته‌هایش، نسخه کارگردان برای طرفداران پروپاقرص بوده که می‌خواهند اطلاعات بیشتری راجع به جهان داستان بدست آورند. در ضمن، تماشای نسخه اصلی حدوداً ۴ ساعت زمان می‌برد.

قسمت اول ماه سرکش در تاریخ یک دی (مصادف با ۲۲ دسامبر) در دسترس قرار خواهد گرفت.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا