بخشی از بازی Ratchet & Clank را با یک کارکتر مونث تجربه خواهید کرد

هنوز اطلاعاتی درباره‌ی این کاراکتر زن در دسترس نیست

کاراکتر زن در بازی Ratchet & Clank

کاراکتر جدیدی که در جریان معرفی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart از آن رونمایی شد، یکی از شخصیت‌های قابل بازی این اثر خواهد بود.

در جریان مراسم رونمایی از کنسول پلی‌استیشن 5، به صورت رسمی شاهد معرفی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Ratchet & Clank با نام Ratchet & Clank: Rift Apart بودیم. در تریلر به نمایش در آمده از این بازی، شاهد حضور یک شخصیت مونث جدید بودیم که از نژاد Lombax است.

حالا، با اعلام استودیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، این کاراکتر زن، در کنار «رچت» به عنوان شخصیت قابل بازی در Rift Apart حضور خواهد داشت و گیمرهای می‌توانند از تجربه‌ی کنترل آن لذت ببرند. این استودیو، در یک پیام توییتری این خبر را اعلام کرد:

در بازی Ratchet & Clank: Rift Apart می‌توانید کنترل رچت و یک کاراکتر زن اعجاب برانگیز و جدید که از نژاد Lombax است و از بعدی دیگر آمده را تجربه کنید.

هنوز اطلاعاتی درباره‌ی این کاراکتر مونث وجود ندارد؛ با این حال، برخی از طرفداران بر این باور هستند که این شخصیت، جز خویشاوندان رچت خواهد بود و با نام Ratchette شناخته خواهد شد. علاوه بر این، هنوز مشخص نیست که در هر زمان که بخواهیم می‌توانیم از بین رچت و این کاراکتر، یکی را انتخاب کنیم یا اینکه هر کدام از این شخصیت‌ها، دارای خط داستانی جدا و منحصر به خودشان را خواهند داشت.

بازی Ratchet & Clank: Rift Apart هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد. این بازی در زمانی نا معلوم، به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 5 عرضه خواهد شد و باید دید که نسخه‌ی جدید این مجموعه می‌تواند موفقیت‌های بازی قبلی را با نام Ratchet & Clank که یک ریبوت برای این سری بود را تکرار کند یا خیر.

بازی Ratchet & Clank در تاریخ ۱۲ آپریل ۲۰۱۶ (۲۴ فروردین ۱۳۹۵) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شد و توانست به موفقیت‌های زیادی از حیث بازخورد منتقدین و گیمرها و همچنین فروش، دست پیدا کند. از موارد جالب این بازی، می‌توان به حل پازل‌های چالش برانگیز توسط شخصیت «کلنک»، تجربه‌ی اکشن‌های جذاب با «رچت» و همچنین گرافیک مثال زدنی آن اشاره کرد که به گیمرها حس بازی کردن یک انیمیشن را القا می‌کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا