برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر جدید بازی Ratchet And Clank: Rift Apart سیاره‌های مختلف را معرفی می‌کند

اینبار تریلر سیاره‌ها

تریلر جدید بازی Ratchet And Clank: Rift Apart سیاره‌های مختلف را معرفی می‌کند ۰ ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

پس از معرفی برخی اسلحه و قابلیت تلپورت، تریلر جدید بازی Ratchet And Clank: Rift Apart منتشر شده و در آن ربات گزارشگر اینبار درباره مکان‌ها و برخی سیارات جدید توضیح می‌دهد. همچنین جالب است بدانید که نسخه متفاوت هر سیاره در جهان‌ها مختلف نیز وجود دارند!

بازی Ratchet And Clank: Rift Apart دنباله‌ای بر عنوان سال ۲۰۱۳ Into The Nexus است که برای کنسول پلی استیشن 3 عرضه شده بود. با این حساب یعنی محصول سال ۲۰۱۶ یک ریبوت نبوده و تنها سعی در بازسازی اولین عناوین از سری Ratchet And Clank را داشته است. در واقع این عنوان جدید داستانی کاملا متفاوت را روایت می‌کند که در آن دکتر نفاریوس (Dr. Nefarious) باز هم به عنوان تهدید نسبتا همیشگی سری بازگشته و اینبار قصد دارد تا بر هم زدن نظم جهان‌های متفاوت و ساختن پورتال، رتچت (Ratchet) و کلنک (Clank) را از یکدیگر جدا کند. کاری که عملا در انجام آن نیز موفق بوده و می‌بینیم که در داستان جدید، کلنک به دست ریوت (Rivet)، یک لامبکس جدید از سیاره‌ای دیگر می‌افتد.

تریلر جدید بازی Ratchet And Clank: Rift Apart سیاره خانه ریوت را نشان داد

به هر حال مجموعه Ratchet And Clank همیشه برای سفر به دیگر سیاره‌ها و جهان‌های مختلف شناخته می‌شود و عنوان Rift Apart با پورتال‌های خود این امر را به حد خود می‌رساند! با این وجود در عنوان جدید یک لامبکس دیگر به نام ریوت نیز معرفی شده که از گونه رتچت بوده و ظاهرا کلنک را در مراحل بسیاری از بازی به همراه خود دارد. در حالی که سیاره Sargasso: Outpost L51 خانه او معرفی شده و ظاهرا در آنجا می‌توانید سوار بر موجوداتی که Speedles نام دارند، به انواع مختلف سرعت غیرمجاز را تجربه کنید.

علاوه بر این، سیاره‌ها و مکان‌های دیگری از جمله Torren IV: Molonoth Gulch، Ardolis: Pirate Base، Blizar Prime: Blizar Mines نیز در این تریلر معرفی شده‌اند. همچنین لازم به ذکر است که به جز مکان‌های اصلی، حالت متفاوت آن‌ها از جهان‌های مختلف نیز وجود خواهد داشت که ظاهر جدیدی دارند. در آخر تریلر نیز می‌توانید برای لحظه‌ای مشاهده کنید که رتچت، کلنک و ریوت را می‌بیند اما معلوم نیست که آیا به آن‌ها می‌رسد یا که نه!

بازی Ratchet And Clank: Rift Apart در تاریخ ۲۱ خرداد ماه (۱۱ ژوئن) عرضه شده و به زودی تریلر بعدی آن با محوریت محتوای داستانی منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments